Bolu

Abant Yeşil Ev Masal Evleri Nerede? Nasıl Gidilir?

Bolu’da bulunan Abant Yeşil Ev Masal Evleri, adeta doğanının içerisinde gizli bir cennet. Tamamen ormanın içerisinde, yeşille uyumlu, özel tasarımlı evlerde kalmak istiyorsanız eğer burayı tercih etmeniz gerekiyor.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalını yaşamayı vaat ediyor. Rüya gibi bir atmosfer sunan bu evler kış döneminde gidilecek en harika yerlerden bir tanesi. Üstelik Abant Gölü’ne on beş dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Masal Gibi: Abant Yeşil Ev Masal Evleri

Abant Yeşil Ev Masal Evleri 2

Her mevsimde farklı güzellikler içerisinde olabileceğiniz Yeşil Ev’de doğayla iç içe olmanın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Şömine karşısında kışın lapa lapa yağan karı izleyebilir, sonbaharda doğanın kırmızı ve sarı tonunu görebilir, ilkbaharda ise doğanın uyanışını seyredebilirsiniz.

Yeşil Ev, bungalov ve restoran bölümünden meydana gelen bir tatil kampüsüdür. Masal kahramanlarının isimlerinin verildiği evler çoğunlukla ağaç yapımıdır. Her evin özellikleri ve fiyatları farklılık göstermektedir.

Masal Evleri’ne geldiğiniz zaman her birinde farklı bir hayat varmış gibi gelen evlerin hangisinde kalırsanız kalın muhteşem doğa ve manzara insanı huzurlu ve mutlu etmeyi başarıyor. Özellikle çocuklu aileler için yeşil alan ve evcil hayvanların bulunması ortamı daha mutlu edici hale getiriyor.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri 5

Yemyeşil bir doğayla içe içe, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’in dünyasında zaman geçirip, Uykucu, Bilgin ve Neşeli’nin evlerinde konaklamaya, sabah kuş cıvıltıları eşlinde doğal köy kahvaltısıyla güne başmak istiyorsanız tercih etmelisiniz.

İletişim: 0 (374) 237 11 49

Instagram: https://www.instagram.com/abantyesilevmasalevleri/

Haritada görüntüle 

Odalar Nasıl?

Her evin farklı özellikleri olduğundan dolayı odalarda farklılık göstermektedir. Odaların sunmuş olduğu olanaklar çoğunlukla benzerdir. Farklı olan şey ise tasarımlarıdır.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri 4

Yeşil Ev Nerede?

Abant Yeşil Ev, Bolu’nun Akçaalan bölgesinde bulunur. Abant Yolu’nun beşinci kilometresindedir. Otogara araçla on beş dakikalık mesafede bulunuyor.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri’ne Nasıl Gidilir?

Kendi aracıyla Abant Yeşil Ev’e gitmek isteyenler Bolu – Düzce otoyolundan, Yol çatı mevkiinden Bolu Abant yoluna döndükten sonra bu yolda düz ilerlediğiniz zaman yol üzerinde kalmaktadır. Toplu taşımayla gidecek olanlar 22 numaralı halk otobüsüne binebilirler.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri 5

Harikalar diyarından çıkmış olan, her mevsim ayrı güzel olan Abant Yeşil Ev Masal Evleri hakkındaki görüşlerinizi, önerilerinizi ve paylaşmak istediklerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu