|

Antalya Kamp Alanları – Antalya’da Kamp Yapılacak Yerler

Antalya Kamp Alanları - Antalya'da Kamp Yapılacak Yerler

Antalya kamp alanları, özellikle denize kıyı doğal alanları karavan ve kamp konaklaması yapan kişiler için etkileyici fırsatlar sunuyor. Hem deniz tatili, hem doğa tatili hem de kültürel tatil imkanı sunan Antalya’dan etkilenmemeniz mümkün değil.

Akdeniz coğrafyasının en etkileyici bölgelerinden birisi olan Antalya, sene boyunca binlerce yerli ve yabancı gezginin tercih ettiği yerlerden bir tanesidir. Çünkü berrak denizi ve muhteşem doğasıyla insanları etkilemeyi başarıyor.

En İyi Ücretli ve Ücretsiz Antalya Kamp Yerleri

Muhteşem bir şehir olan Antalya ziyaretçilerine tarih, gastronomi, milli parklar, şelaleler, doğal manzaralar, kanyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Antalya’nın bir başka güzelliği olan doğasını yakından tanımak için Antalya’daki en iyi ücretli ve ücretsiz kamp alanları bilinmesi gerekiyor.

Maden Koyu Kamp Alanı – Kemer

Antalya Kamp Alanları - Maden Koyu Kamp Alanı
Игорь Бузату

Kemer Ulupınar Mahallesinde bulunan Maden Koyu Kamp Alanı, bölgenin en fazla sevilen yerlerinden bir tanesidir. Hem mavinin hem de yeşilin tüm tonlarını hissedebileceğiniz kamp yeri, doğanın tadını çıkarmak isteyen kamp severler için en uygun yerlerden bir tanesidir.

Antalya ücretsiz kamp alanları arasında bulunduğu için işletme bulunmamaktadır. Kamp olanakları arasında çeşme, bisiklet ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı gitmeden önce karşılamalısınız.

Haritada görüntüle

Bostanlık Koyu Kamp Alanı

Antalya Kamp Alanları - Bostanlık Koyu Kamp Alanı
Mustafa Samgan

Beydağları Sahil Milli Parkı’nın sahil kesiminde yer alan Bostanlık Koyu Kamp Alanı, aynı zamanda Phaselis Kamp Alanı olarak da bilinmektedir. Sessiz ve sakin olan kamp alanı, doğayla bütünleşmek isteyen kamp severlerin ilk tercihi durumunda.

Kontrollü ateş yakılabilir alan ve koyda balık tutma imkanı bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz en yakın işletme bir kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Dilerseniz hazırlıklı gelebilirsiniz.

Haritada görüntüle

Avlan Gölü Kamp Alanı

Antalya Kamp Alanları - Avlan Gölü Kamp Alanı
Büşra Onat

Göl manzarası eşliğinde yeşilin içerisinde çadır kapı ya da karavan konaklaması için en uygun yer Avlan Gölü Kamp Alanı’dır. Antalya şehir merkezine on sekiz kilometre uzaklıkta bulunan kamp alanına şahsi aracınızla ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında balık tutabilme ve kontrollü ateş yakma alanları bulunmaktadır. Kamp alanında büfe ve çeşme gibi olanaklar olmadığından dolayı yeme ve içme ihtiyaçlarınızı gitmeden önce karşılamanızda yarar var.

Haritada görüntüle

Doyran Göleti Kamp Alanı – Konyaaltı

Antalya Kamp Alanları - Doyran Göleti Kamp Alanı
Gültekin Bilge Balcı

Konyaaltı kamp alanları arasında bulunan Doyran Göleti Kamp Alanı, Akdamlar Mahallesi’nde bulunmaktadır. Hem mavinin hem de yeşilliğin tadını çıkarmak isteyenlerin tercih etmesi gereken yerdir. Şahsi aracınız ya da otobüslerle buraya ulaşabilmeniz mümkün.

Kamp olanakları arasında balık tutma, çeşme, kontrollü ateş yakılabilir alan, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Duş ve tuvalet bulunmamaktadır. Tesis olmadığından dolayı yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı önceden karşılamalısınız.

Haritada görüntüle

Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı – Kemer

Antalya-Kamp-Alanları - Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı
Vlademir Den

Kemer kamp alanları arasında bulunan Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı, isminden de anlaşılacağı üzere cenneti andırmaktadır. Dağlık alanın ve yeşilliği içerisinde deniz tatili yapmanızı sağlayacak bu koyda çadır ve karavan kampı yapabilirsiniz.

Çamyuva’da bulunan koy, ilçe merkezine on sekiz km, Antalya şehir merkezine ise elli dokuz km uzaklıkta bulunmaktadır. Toplu ulaşım imkanı olmadığından dolayı şahsi aracınızla buraya gelebilirsiniz.

Kamp olanakları arasında yürüyüş ve bisiklet parkuru, kontrollü ateş yakılabilir alan, denize girilebilir alan, temiz su ve tuvalet. İşletme olmadığından dolayı yiyeceklerinizi yanınızda götürmenizde fayda var.

Haritada görüntüle

Beldibi Gizli Koy Kamp Alanı (Çöplük Koyu)– Kemer

Antalya Kamp Yerleri - Beldibi Gizli Koy Kamp Alanı
Ольга Бондаренко

Kemer, Beldibi bölgesinde bulunan kamp yeri aynı zamanda Çöplük Koyu olarak da bilinmektedir. Şehir merkezine yirmi beş km uzaklıkta bulunan kamp alanında, doğal güzellikleri ile görenleri hayran bırakan huzurlu ortamında etkileyici bir kamp yapabilirsiniz.

Kamp alanı, karavan kampı için uygun değildir. Plaj ise ince kumludur. Tuvalet, duş, çeşme, yeme ve içme ihtiyaçlarınızı karşılayan herhangi bir işletme olmadığından dolayı kamp alanına gitmeden önce temin etmelisiniz.

Haritada görüntüle

Gökdere Köyü Kamp Alanı – Konyaaltı

Dere kenarında ve orman içerisinde kamp yapabileceğiniz Gökdere Köyü Kamp Alanı, şehir merkezine yakın bir konumdadır. Karavan ve çadır kampı için uygundur. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı köyden karşılayabilirsiniz. Tuvalet ve su gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Haritada görüntüle

Feslikan Yaylası Kamp Alanı – Konyaaltı

Konyaaltı kamp yerleri arasında bulunan Feslikan Yaylası Kamp Alanı, yayla kampı yapma imkanı sağlıyor. Şehir merkezine 44 kilometre uzaklıkta bulunan kamp alanı, denize on beş dakikalık mesafede bulunmaktadır.

Enfes bir manzarada eşliğinde çadır ve karavan kampı yapmak istiyorsanız tercihiniz burası olmalıdır. Çevrede restoran ve tesisler bulunduğu için ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabilirsiniz. Yürüyüş ve doğa sporları yapabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Saklıkent Kamp Alanı

Saklı bir cenneti anımsatan kamp yeri, kanyonlar arasında akan denizi, rafting ve çamur banyosu alternatifleriyle kamp severlere inanılmaz bir kamp deneyimi yaşatmayı başaracaktır. Saklıkent Kamp Alanı’na kendi aracınızla ya da dolmuşlarla ulaşabilmeniz mümkün.

Kamp olanakları arasında kontrollü ateş yakılabilir alan ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Çadır kampı için uygundur karavanın alan girmesi zordur. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmenizde fayda var.

Haritada görüntüle

Geyikbayırı Kamp Alanı – Konyaaltı

Geyikbayırı Kamp Alanı’nda dere kenarında keyifli bir kamp tatili yapabilmeniz mümkün. Türkiye’nin en büyük tırmanış bölgelerinden bir tanesi olarak bilinen kamp yerine şahsi aracınızla ya da otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Oldukça geniş ve ferah bir alanda olan Geyikbayırı Kamp Alanı’nda herhangi bir işletme bulunmamaktadır. Tuvalet, çeşme ve elektrik gibi olanaklar yoktur. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı önceden karşılamalısınız.

Haritada görüntüle

Örnekköy Plajı Kamp Alanı

Antalya Kamp Yerleri - Örnekköy Plajı Kamp Alanı
Olgan Gür

Denizin tadını çıkarmak isteyenlerin tercih edebileceği Örnekköy Plajı Kamp Alanı’nda çadır ve karavan kampı yapılabilir. Doğa harikası olan kamp yerine hem şahsi hem de otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında banyo, tuvalet, elektrik ve çeşme gibi ihtiyaçlarınızı tesislerden karşılayabilirsiniz. Kamp alanına gelmeden önce yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılamanızda fayda var.

Haritada görüntüle

Kaftan Karavan ve Çadır Kamp Alanı

Antalya Kamp Yerleri - Kaftan Karavan ve Çadır Kamp Alanı

Eşsiz manzarası ve deniziyle cenneti andıran Kaftan Karavan ve Çadır Kamp Alanı, Kemer’de bulunmaktadır. Kendi çadırınızı kuralabileceğiniz gibi işletmenin sağladığı çadır kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Huzur ve sakinliğin bol olduğu Kaftan Karavan ve Çadır Kamp Alanı’nın olanakları arasında buzdolabı, restoran, tuvalet, duş, denize girilebilir alan, elektrik, kafe, karavan alanı ve ateş alanı bulunmaktadır.

İletişim: 0535 849 28 50

Haritada görüntüle

Adrasan Şekerbahçe Kamping

Sakin ve huzurlu bir çadır tatili yapmak istiyorsanız Adrasan Şekerbahçe Kamping, sizin için biçilmez bir kaftan olacaktır. Koylarda dolaşabilir, balık tutabilir, tekne turlarına katılarak çevreyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Çadır kiralama hizmeti de bulunan kamp alanında kendi çadırınızı da kurabilirsiniz. Şahsi araç ve minibüslerle ulaşım mümkündür. Ortak bahçe alanı, televizyon alanı, restoran ve bar kamp alanının olanakları arasındadır.

Haritada görüntüle

Korsan Camping

Antalya Kamp Yerler - Korsan Camping

Korsan Koyu kamp alanı, Kumluca bölgesinde bulunmaktadır. Antalya ücretli kamp alanları arasında bulunan Korsan Camping’de isterseniz çadır isterseniz bungalov evlerde konaklayabilirsiniz.

Korsan Kamping olanakları arasında minibüsle ulaşım, tuvalet, su, kafe, ücretsiz otopark, duş, ateş alanı, şarj istasyonu, işletme tarafından sağlanan çadır kiralama hizmeti, karavanlar için alan bulunmaktadır.

İletişim: 0542 734 3700

Haritada görüntüle

Kalkan Camping

Kırsal alanda denizin gökyüzüyle buluştuğu manzara eşliğinde kamp yapmak istiyorsanız eğer tercih edeceğiniz yer Kalkan Camping olmalıdır. Kalkan’a 2 km, Kaş’a ise 18 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Doğal ortam içerisinde karavan ve çadır kampı yapabilirsiniz. Otobüs ya da şahsi aracınızla ulaşabilirsiniz. Kamp alanının sunduğu olanaklar arasında tuvalet, çeşme, buzdolabı, elektrik, sıcak su, mutfak ve otopark alanıdır.

İletişim: 0535 371 82 26

Haritada görüntüle

Kargıcak Günübirlik Kamp Alanı

Berrak denizi, eşsiz manzarası ve denize karşı kamp yapmak isteyenlerin tercih ettiği Kargıcak Günübirlik Kamp Alanı, Antalya – Kemer yolu üzerinde bulunuyor. Özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan kamp alanın yakınında küçük bir hayvanat bahçesi de bulunuyor.

Kamp olanakları içerisinde tuvalet, çadır konaklama, denize girilebilir alan, piknik masaları, kontrollü ateş yakılabilir alanlar, tuvalet, duş, su, alışveriş yapılabilecek işletme, mangal ocakları ve çeşme bulunmaktadır.

İletişim: 0532 291 2863

Haritada görüntüle

Sundance Camping – Kemer

Antalya Kamp Yerleri - Sundance Camping

Antalya sahil kenarı çadır kamp alanları arasında bulunan Sundance Kamping’te birden fazla konaklama olanağı bulunmaktadır. Bunlar arasında çadır, ahşap bungalov ve kerpiç bungalov, ağaç evler bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında duş, sıcak su, tuvalet, kablosuz internet erişimi, elektrik, otopark, restoran, bar, sahil, tekne turu, ateş yakılabilir alanlar, tekne turu, market ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

İletişim: +905305408578

Haritada görüntüle

Josito Guesthouse Camping

Antalya Kamp Alanı - Josito Guesthouse Camping
Tobias Haug

Etkileyici ortamıyla huzurlu bir doğa tatili yapmak istiyorsanız Antalya kamp rotası listenizde kesinlikle yer alması gereken bir kamp yeri. Çadır, dağ evi, konukevi, bungalov evlerde konaklama yapılabilmektedir.

Kamp olanakları arasında tuvalet, duş, elektrik, çeşme, sıcak su, restoran, kablosuz internet erişimi, kahvaltı servisi, market, çamaşır yıkama hizmeti, otopark, çadır kiralama hizmeti, yürüyüş ve tırmanma parkurları bulunmaktadır.

İletişim: 0530 317 8927

Haritada görüntüle

Rido Camping – Konyaaltı

Antalya Kamp Alanı - Rido Camping
Munise Ozlem

El değmemiş etkileyici doğasıyla kamp severleri ağırlayan Rido Camping, tırmanışlar ve yürüyüş içinde tercih edilmektedir. Hem kendi aracınızla hem de otobüslerle kamp yerine ulaşabilmeniz mümkündür.

Kamp olanakları arasında tuvalet, ücretli kahvaltı, içecek servisi ve akşam yemeği, su, elektrik, otopark, ateş yakılabilir alanlar, işletmeden çadır kiralama, yürüyüş ve tırmanma parkurları bulunmaktadır.

İletişim: +905416874231

Haritada görüntüle

Mutlu Kamping

Alanya kamp alanları arasında bulunan Mutlu Kamping’de ağaçların esintisiyle serinleyebilir, dalgaların sesiyle çadır ve karavan kampı yapabilirsiniz. Aynı zamanda da bungalov konaklama da yapabilirsiniz.

Sahile yürüme mesafesinde bulunan kamp alanının olanakları arasında elektrik, tuvalet, sıcak su, ortak mutfak alanı, kablosuz internet erişimi, restoran, ateş yakılabilir alanlar, büfe, bisiklet ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

İletişim: +905424200777

Haritada görüntüle

İlginizi Çekebilir:  İzmir Kamp Alanları - İzmir'de Kamp Yapılacak Yerler Listesi

Fıçıköy Kamping

Antalya Kamp Alanı - Fıçıköy Kamping

Manavgat kamp yerleri arasında bulunan Fıçıköy Kamping, Türkiye’nin ilk fıçı köyüdür. Kamp alanında doğa ile iç içe zaman geçirebilir, rafting yaparak eğlenceli ve heyecanlı vakitler geçirebilirsiniz.

Fıçı evlerde kalabileceğiniz gibi hem çadır hem de karavan konaklaması yapabilirsiniz. Kamp olanakları arasında cafe, market, duş, ateş ve mangal yakılabilir alanlar, restoran, tuvalet, ücretsiz otopark, elektrik, doğa sporları, bungalov ve çadır kiralama bulunmaktadır.

İletişim: +905323109862

Haritada görüntüle

Bellerofon Camping

Kemer’de bulunan Bellerofon Kamping ile doğanın huzurunu hissedebilir denizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hem çadır kampı hem de karavan kampı için uygun olan kamp yeri, Antalya şehir merkezine yirmi km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında ortak kullanım mutfak, elektrik, kontinental kahvaltı, bungalov konaklama, ateş yakılabilir alan, ücretsiz otopark, duş, çadır kiralama, market, havaalanı transfer servisi, kablosuz internet erişimi ve tuvalet bulunmaktadır.

İletişim: +905068825292

Haritada görüntüle

Yıldırım Kamping

Antalya Kamp Alanı - Yıldırım Kamping

Denizin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyen kamp severlerin tercih etmesi gereken Yıldırım Kamping, Kemer’de bulunuyor. Sakin ve huzurlu kamp yerine şahsi aracınız ya da otobüsleri kullanarak ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında çadır ve karavan konaklama, elektrik, tuvalet, duş, su, kablosuz internet erişimi, ortak kullanımlı mutfak, restoran, market, sıcak su, çadır kiralama ve soyunma kabini gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: +902428214807

Haritada görüntüle

Jungle Bells Hostel ve Camping

Antalya Kamp Alanı - Jungle Bells Hostel ve Camping
Mantė Šimkevičiūtė

Kumluca’da bulunan Jungle Bells Hostel ve Camping, şehir merkezine iki km uzaklıkta bulunmaktadır. Yakında bulunan plaj sayesinde eşsiz bir deniz tatili yapabilirsiniz. Çadır ve karavan kamp yapma olanağı bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında açık büfe kahvaltı, vale, ücretsiz otopark, kablosuz internet erişimi, ateş yakılabilir alanlar, buzdolabı, mangal yapılabilir alanlar, restoran, duş, market, sıcak su, cafe ve çadır kiralama bulunmaktadır.

İletişim: +905385007071

Haritada görüntüle

Flying Goat Camp ve Hostel

Antalya Kamp Alanı - Flying Goat Camp ve Hostel
Marina Mikitenko

Geyikbayırı’nda bulunan Flying Goat Kamp ve Hostel, doğayla iç içe rahat ve keyifli bir kamp tatili yapmak isteyenler için uygundur. Karavan ve çadır kampı yapılabilir. Hem şahsi aracınızla hem de otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Çadır konaklama, süit kamp, çadır kiralama, bungalov, paylaşımlı oda ve kabin konaklama gibi konaklama türleri bulunmaktadır. İşletme içerisinde bulunan havuz sayesinde günün en sıcak saatlerinde serinleyebilirsiniz.

Kamp olanakları arasında çamaşır yıkama alanları, ücretsiz otopark, kablosuz internet paylaşımı, ortak kullanıma açık mutfak alanı, film gösterimi, duş, masa oyunları, tuvalet, elektrik ve sıcak su bulunmaktadır.

İletişim: 05496366961

Haritada görüntüle

Hala’nın Yeri Kamp Alanı

Antalya Kamp Yapılacak Yerler - Hala’nın Yeri Kamp Alanı
Deniz Esenyel

Antalya çadır kamp yerleri arasında bulunan Hala’nın Yeri Kamp Alanı, Kumluca’da hizmet vermektedir. Portakal ağaçlarının altında eşsiz bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız eğer burayı tercih etmelisiniz.

Sakin bir doğa içerisinde yer alan bu kamp alanında dilediğiniz zaman denize girebilirsiniz. Otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Kamp olanakları arasında sıcak su, tuvalet, ateş yakılabilir alanlar, duş, kahvaltı ve akşam yemeği bulunmaktadır.

İletişim: 0531 459 25 28

Haritada görüntüle

Denizer Camping

Denize sıfır karavan ve çadır kamp olanağı sunan Denizer Camping, Konyaaltı’nda bulunmaktadır. Hem kendi aracınız hem de otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Sadece çadır ve karavan konaklama değil oda konaklama hizmeti de vardır.

Kamp olanakları arasında çadır ve karavan alanı, restoran, market, sıcak su, cafe, duş, kablosuz internet erişimi, tuvalet, elektrik, ücretsiz otopark alanı, ortak kullanım mutfak alanı, kahvaltı servisi ve cafe bulunmaktadır.

İletişim: 0242 259 0874

Haritada görüntüle

Can Mocamp – Kaş

Antalya Kamp Yapılacak Yerler - Can Mocamp

İnanılmayacak derece güzel manzarası ve huzurlu çevresiyle öne çıkan Can Mocamp, “Antalya’da nerede çadır kurulur?” sorusunun en iyi yanıtlarından bir tanesi. Kamp alanında çadır konaklama, bungalov konaklama ve taş oda konaklama yapabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında kablosuz internet erişimi, dalış, gece eğlenceleri, aktiviteler, kahvaltı, çamaşırhane, çamaşır yıkama hizmeti, restoran, elektrik, ateş yakılabilir alanlar, su ve tuvalet bulunmaktadır.

İletişim: 0537 545 60 32

Haritada görüntüle

Andriake Camping Demre

Demre kamp alanları arasında bulunan Adriake Kamp Alanı, doğayla içe içe kamp yapma olanağı sunmaktadır. Çünkü çevrede bulunan limon ve portakal ağaçlarının etrafa yaydığı etkileyici kokular doğada olduğunuzu sürekli vurgulamaktadır.

Kamp olanakları arasında karavan alanı, çadır kiralama, elektrik, restoran, tuvalet, elektrik, duş, kablosuz internet erişimi, barbekü, bisiklet kiralama, çamaşır yıkama hizmeti, yürüyüş parkurları ve kütüphane bulunmaktadır.

İletişim: +902428713130

Haritada görüntüle

Medusa Camping

Antalya Kamp Yapılacak Yerler - Medusa Camping
sezgin aydın

Deniz tatilinin huzurunu Kaş’ta bulunan Medusa Camping’de bulabilirsiniz. Çadır ve karavan kampı için oldukça uygun olan kamp yeri, şehir merkezine beş yüz metre uzaklıkta bulunmaktadır. “Antalya’da nerede kamp yapılır?” sorusuna en iyi yanıtlardan bir tanesi olabilir.

Medusa Kamping olanakları arasında ortak kullanımlı mutfak alanı, restoran, bar, buzdolabı, ocak, kablosuz internet, barbekü, çamaşırhane, sıcak su, duş, elektrik, yürüyüş ve bisiklet parkuru bulunmaktadır.

İletişim: +905443738466

Haritada görüntüle

Kekova Kamp Alanı

Antalya Kamp Yapılacak Yerler - Kekova Kamp Alanı

Demre’de bulunan Kekova Kamp Alanı, mavi ve yeşilin tüm tonlarını bir araya getirerek eşsiz bir kamp deneyimi sunuyor. Kam yerinde ateş yakılabilir alanlar, mangal alanı, kablosuz internet erişimi, elektrik, duş, ücretsiz otopark, cafe ve tuvalet bulunmaktadır.

İletişim: (0242) 874 22 28

Haritada görüntüle

Köprülü Kanyon Gökçesu Camping

Kanyonun eşsiz manzarası ve doğanın tüm tonlarını keşfederken unutmayacağınız kamp deneyimini Köprülü Kanyon Gökçesu Kamping’de yaşayabilirsiniz. Rarfting yapabilir, çadır ve karavan konaklaması yapabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında tuvalet, çadır kiralama, duş, mangal alanları, kamp ateşi için kazanlar, ücretsiz otopark, kablosuz internet erişimi, piknik masaları restoran, kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği alanı bulunmaktadır.

İletişim: +905538537980

Haritada görüntüle

Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı

Antalya Kamp Yapılacak Yerler - Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı
Mehmet Mollaosmanoğlu

Birçok endemik bitki ve çiçekle doğa içerisine eşsiz bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız eğer Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı, en doğru seçim olacaktır. Orta Toros Dağlarının çevrelemiş olduğu kamp yerinde dağ bisikleti, uzun yürüyüş, tırmanış gibi doğa sporları yapabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Gelidonya Feneri Kamp Alanı

Antalya Ücretsiz Kamp Alanları - Gelidonya Feneri Kamp Alanı
Aндрей бeляeв

Doğa ve deniz manzarasına sahip kamp yeri, hem tarihi dokusu hem de doğal güzellikleriyle sizi büyülemeyi başaracaktır. Karavan ile ulaşım mümkün olmadığından dolayı çadır kampı yapılabilir. Gelidonya Feneri Kamp Alanı, Adrasan bölgesi Taşlı Burnu’da yer almaktadır.

Kamp olanakları arasında sahile yürüme mesafesi ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce karşılamanız gerekmektedir. Kamp yerinde tuvalet ya da banyo bulunmamaktadır.

Haritada görüntüle

Aytap Antik Kenti Kamp Alanı

Antalya Ücretsiz Kamp Alanları - Aytap Antik Kenti Kamp Alanı
https://www.tripadvisor.com.tr/Profile/637_zdene

Alanya kamp alanları arasında bulunan Aytap Antik Kenti Kamp Alanı’na hem otobüs hem de şahsi araçlarla ulaşabilmek mümkündür. Kamp yeri doğayla baş başa kalabileceğiniz, sessiz ve keyif bir yerdir.

Kamp olanakları arasında karavan ve çadır kampı, gölet, yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Kamp alanına yakın mesafede bulunan restorandan elektrik, su, şarj, yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz mümkündür.

Haritada görüntüle

Delik Deniz Kral Koyu

Antalya Ücretsiz Kamp Alanları - Delik Deniz Kral Koyu
Роман Щербинин

Adeta bir saklı cennet olan Delik Deniz Kral Koyu’nda çadır kampı yapabilirsiniz. Araba ulaşımı olmadığından dolayı karavan kampı yapılması mümkün değildir. Burada yürüyüş yapabilir denize girebilirsiniz.

Haritada görüntüle

Campo Portakal Kamp Alanı

Antalya Kamp Yerleri - Campo Portakal Kamp Alanı

Doğal hayatın içerisinde temiz hava alarak huzura ulaşmanızı sağlayacak Campo Portakal Kamp Alanı’nda çadır ve karavan kampı yapabilirsiniz. Çıralı’da yer alan kamp alanında gidiş ve dönüş havaalanı transfer servisi bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında denize girilebilir alan, mutfak eşyası, çatal, tabak ve mutfak gereçleri, buzdolabı, barbekü ızgaraları, beşik, çocuk yatağı, kablosuz internet erişimi, ücretsiz kamp alanı, tuvalet, elektrik, duş, çamaşırhane servisi, bisiklet kiralama gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: 0538 363 38 08

Haritada görüntüle

Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı

Antalya Ücretsiz Kamp Alanları - Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı
https://www.tripadvisor.com.tr/Profile/nurullaho807

Orman içerisinde bulunan kamp alanı, doğa severlerin, kamp aşıklarının ve kafa dinlemek isteyenlerin tercih edebileceği bir yer. Kamp alanı, berrak bir dereye ev sahipliği yapmaktadır. Bu derede rafting yapabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında kontrollü ateş yakılabilir alanlar, yürüyüş parkurları, içme suyu bulunmaktadır. Tuvalet, duş, restoran, market, elektrik gibi imkanlar ise bulunmamaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınız için hazırlıklı gelmelisiniz.

Haritada görüntüle

Beşkonak Kamp Alanı

Manavgat’ta bulunan Beşkonak Kamp Alanı, kanyonun benzersiz büyücülüğü ve çayın sularında rafting seçenekleriyle kamp severlerin ilgi odağı konumunda. Tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı yanınızda götürmelisiniz.

Mavi Cennet Kamping Pansiyon

Antalya Kamp Yerleri - Mavi Cennet Kamping Pansiyon

Yeşil ve mavinin buluşmuş olduğu kamp yeri adından da anlaşılacağı etkileyici doğal güzelliklere ve maviliklere sahiptir. Çadır ya da karavan kampı yapılabileceği gibi oda kiralaması yapılabilir. Kamp yerine otobüslerle ya da kendi aracınızla ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında tuvalet, elektrik, kablosuz internet erişimi, sıcak su, duş, denize girilebilir alan, ücretsiz otopark, karavan ve kamp konaklama, restoran, kahvaltı ve akşam yemeği bulunmaktadır.

İletişim: +902427483455

Haritada görüntüle

Engin Pansiyon & Kamping

Antalya Kamp Alanı - Engin Pansiyon & Kamping

Bir tarafında antik Yanartaş dağı diğer tarafında Olympos ile ceratta cerattaların yumurtlama bölgesindeki Çıralı sahilinde olan Engin Pansiyon & Kamping, gizli cennet olarak bilinmektedir. Kendi aracınızla ya da otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında çadır konaklama, çadır kiralama, karavan konaklama, oda kiralama, tuvalet, elektrik, sıcak su, kablosuz internet erişimi, buzdolabı, denize girilebilir alan, ateş yakılabilir alan ve çamaşır yıkama hizmeti bulunmaktadır.

İletişim: +902428257026

Haritada görüntüle

Papaz Koyu Kamp Alanı

Antalya Ücretsiz Kamp Alanları - Papaz Koyu Kamp Alanı
Sevim UC

Kumluca’da bulunan Papaz Koyu, aynı zaman da Papaz İskelesi olarak da bilinmektedir. Orman sahili, denize sıfır olması ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan kamp yerinde çadırla kamp yapmak mümkündür.

Kamp olanakları arasında plaj alanında duş, soyunma kabinleri ve tuvalet bulunmaktadır. İçme suyu, market, duş ve elektrik ise kamp çevresinde bulunmaktadır. Plaja yakın konumda bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

İncekum Orman Kamp Alanı

Antalya Kamp Alanı - İncekum Orman Kamp Alanı

Ağaçların arasında kamp yapma imkanı sağlayan İncekum Orman Kamp Alanı, aradığınız huzurlu çadır kampını size sağlayacaktır. Denize sıfır konumda olan kamp yeri, plajıyla birlikte deniz tatili içinde uygun bir yerdir.

İncekum Orman Kamp Alanı olanakları arasında karavan ve çadır kamp alanı, piknik yerleri, kafe, restoran, market, masa, sandalye, tuvalet, duş yürüyüş parkurları ve ücretli kahvaltı servisi bulunmaktadır.

İletişim: +902425171611

Haritada görüntüle

Sazak Koyu Kamp Alanı

Antalya Ücretsiz Kamp Alanları - Sazak Koyu Kamp Alanı
Mustafa Erturhan

Denize sıfır konumda bulunan Sazak Koyu Kamp Alanı, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla hem çadır hem de karavan kampı adına uygundur. İşletme ve tesis bulunmadığından dolayı ihtiyaçlarınızı gitmeden önce karşılamalısınız.

Haritada görüntüle

Manavgat Köprülü Kanyon Kamp Alanı

Antalya Ücretsiz Kamp Alanları - Manavgat Köprülü Kanyon Kamp Alanı
Victor Melnyk

Çadır tatilinize aktivite katmak ve doğa sporlarıyla iç içe olmak istiyorsanız Manavgat Köprülü Kanyon Kamp Alanı, sizin için oldukça uygun. Rafting, kanyon yürüyüşü yapabilirsiniz. Hizmet veren birçok tesis bulunmaktadır.

Haritada görüntüle

Dipsiz Göl Kamp Alanı

Dipsiz Göl Kamp Alanı, her mevsim aynı seviyede buluna ve berraklıkta kalan masmavi suyuyla dikkat çekmektedir. Toros Dağları’nın kuzey yamaçlarında 1702 metre rakımda bulunan Dipsiz Göl, göl kampı için uygun bir yer.

Haritada görüntüle

Evren Camping Kamp Alanı

Antalya Kamp Alanları - Evren Camping Kamp Alanı

Evren Camping Kamp Alanı, panoramik doğa manzarasıyla kamp severleri etkilemeyi başarıyor. Kaş şehir merkezine on dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Aynı zamanda kamp alanı deniz kenarına oldukça yakın.

Evren Camping Kamp Alanı olanakları arasında çadır kiralama, tuvalet, kablosuz internet erişimi, duş, ücretsiz otopark, sıcak su, elektrik, ortak kullanım buzdolabı, ortak bulaşık yıkama yeri ve ortak mutfak bulunmaktadır.

İletişim: +905354780243

Haritada görüntüle

Elif Camping Kamp Alanı

Kemer’de bulunan Elif Camping Kamp Alanı, denize sıfır konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Eğer kendi çadırınız yoksa işletmeden günlük çadır kiralaması ve tulum kiralaması yapabilirsiniz. Kablosuz internet erişimi, tuvalet, duş ve elektrik gibi olanakları bulunmaktadır.

İletişim: +905469110350

Haritada görüntüle

Kalinka Kamping

Antalya Kamp Yapılacak Yerler - Kalinka Kamping
Gaye Güven

Yasemin kokusuyla birlikte kamp yapmak istiyorsanız eğer Kalinka Kamping Kamp Alanı, tam sizin için biçilmiş bir kaftan. Minik çadır evleri, minik karavan odalarıyla kamp severleri etkilemeyi başarıyor.

İletişim: 0 530 934 62 36

Haritada görüntüle

Sapadere Kamp Alanı

Antalya Kamp Yerleri - Sapadere Kamp Alanı
Mykola Shalamov

Toros Dağları ile çevrili kanyonda kamp yapma imkanı sağlayan Sapadere Kamp Alanı, Alanya’da bulunuyor. Kanyonun çevresinde bulunan yürüyüş platformları kamp severlerin rahatça gezebilmesine olanak sağlıyor.

Şelale sularının döküldüğü yer olan doğal havuzda yüzmek serbest. Kamp olanakları arasında tuvalet, duş, elektrik, kablosuz internet erişimi, sıcak su, restoran ve ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

Haritada görüntüle

Kaş Camping Kamp Alanı

Antalya Kamp Alanı - Kaş Camping Kamp Alanı

Kaş Camping, ister karavanınızla, isterseniz çadırınızla doğanın içerisinde kamp yapmak için oldukça uygun. Zeytin ağaçlarının bulunduğu kamp alının sahip olduğu plajla kendinizi serinletebilirsiniz.

Kamp alanı olanakları arasında bungalov, karavan, çadır konaklama, elektrik, tuvalet, sıcak su, kablosuz internet erişimi, plaj, şezlong, ortak kullanım çamaşır makinaları ve buzdolabı bulunmaktadır.

İletişim: +902428361050

Haritada görüntüle

Antalya’ya kadar gelmişken Olimpos’ta bulunan ağaç evler de kesinlikle konaklama yapmalısınız. Daha fazla bilgi için “Olimpos Bungalow” başlıklı içeriği okumalısınız.

Similar Posts