|

Assos Kamp Alanları – Assos’ta Kamp Yapılacak Yerler

Assos Kamp Alanları - Assos'ta Kamp Yapılacak Yerler

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bulunan Assos, sakinliği, dinginliği, insanı kendisine çeken eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle kamp tatili için tercih edilebilecek bölgelerden bir tanesi. Bölgede bulunan tarihi yerlerle tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Eşsiz Ege Denizi manzarasıyla Kuzey Ege’nin en özel yerlerinden biri. Assos kamp alanları, denize yakın, doğayla iç içe ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kamp yerleridir. Günümüzde antik limanı, mavi bayraklı koyları, tapınakları ve balıkçı köyleriyle etkileyici bir kaçış rotasıdır.

En İyi Assos Kamp Alanları

Etkileyici doğal güzellikleri, yemyeşil doğası, Midilli Adası’na karşı yüzebileceğiniz masmavi denizi, tarihi olanaklarıyla Assos kamp yerleri, kamp severler için yalnızca kamp tatili değil beklenilen her şeyi karşılayabilmektedir.

Assos Hekimoğlu Doğal Tatil Kampı

Assos Kamp Alanları: Hekimoğlu Doğal Tatil Kampı
https://www.instagram.com/assoshekimoglu/

Zeytin ağaçları altında kamp yapabileceğiniz Assos Hekimoğlu Doğal Tatil Kampı, aile işletmesidir. Sahile yakın mesafesinde bulunan kamp yerinde denize sıfır konaklama imkanı da bulunmaktadır.
Çadır ve karavan konaklaması için uygundur.

Assos Hekimoğlu Doğal Tatil Kampı olanakları arasında iskele, ücretsiz şezlong ve şemsiye, bungalov konaklama, piknik masaları, plaj, sıcak su, bulaşık yıkama alanı, çadıra kadar plaj, otopark, market, mangal ve semaver hizmeti, tuvalet ve duş bulunmaktadır. Zeytin, zeytin yağı ve zeytin yağı sabunlarını buradan satın alabilirsiniz.

İletişim: 0 (555) 016 84 94

Haritada görüntüle

Assos Gargara Doğal Tatil Kampı

Assos Kamp Alanları: Gargara Doğal Tatil Kampı
https://www.instagram.com/gargarakamp/

Assos Gargara Doğal Tatil Kampı, Küçükkuyu ve Assos yolu üzerinde denize sıfır konumda hizmet vermektedir. Gargara Kamp olarak da bilinen kamp yerinin adı antik dönemlerde şimdi ki Arıklı köyünün doğusunda bulunan Zindan Tepesi’nin eski adıdır.

Zeytin, incir ve nar ağaçlarının altında, tertemiz ve berrak Ege sularında yüzmek, huzurlu ve sakin kamp yapmak isteyenler için altı farklı büyüklükte çadır ev, üç adet asma çadır aynı zamanda da kendi çadır ve karavanlarıyla gelenler için kamp yeri bulunmaktadır.

Tesisin Gargara Mutfak ismini verdiği restoranında kendi yetiştirdiği ürünler ve bölgeden özenle seçilmiş doğal ve taze ürünler kullanılarak yemekler hazırlanmaktadır. Doğal zeytinyağı, zeytin, reçeller, doğal çam balı, doğal süt ürünleri, taze balıklar, taze sebzeler kullanılmaktadır.

Teras alanında Midilli ve Cunda manzaraları eşliğinde yemeğin tadını çıkararak çardaklarda muhabbet edebilirsiniz. Zamanı eğlenceye dönüştürmek ve sosyalleşmek için tavla, satranç, dama, mini langırt, dart ve jenga gibi oyunları oynayabilirsiniz.

Gargara Kamp olanakları arasında kendisine ait plaj, Gargara Mutfak isimli restoran, otopark, tuvalet, duş, çadıra kadar elektrik, şezlong, şemsiye, masa, sandalye, yemek yeme alanı, kamelya, salıncak bulunmaktadır.

İletişim: 0 (286) 752 58 57

Haritada görüntüle

Neverland Camping Assos

Assos Kamp Alanları: Neverland Camping
https://www.instagram.com/neverlandcamping/

Denize sıfır ve özel plajı bulunan Neverland Camping Assos, el değmemiş doğası, zeytin ağaçları ve rengarenk çiçeklerin bulunduğu bölgede hizmet vermektedir. İlk girişte taşlar olsa bile deniz berrak ve temizdir. İskelede bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Şile Kamp Alanları – Şile’de Kamp Yapılacak Yerler Listesi

Kendi çadırınızla ya da işletmenin kiraladığı çadırlarda kalabilirsiniz. Bazı çadırlar toprağın üzerindeyken bazı çadırlarsa tahta platformların üzerindedir. Sakin ve huzurlu bir kamp için tercih edebilirsiniz.

Neverland Camping Assos olanakları arasında açık büfe kahvaltı, tuvalet, duş, sahil, iskele, buzdolabı, açık mutfak, mangal, şezlong, şemsiye, restoran, denize girilebilir alan, özel kumsal bulunmaktadır.

İletişim: 0 (545) 359 96 34

Haritada görüntüle

Assos Apollon Karavan Camping Bungalov

Kadırga Koyu’nda hizmet veren Assos Apollon Karavan Camping Bungalov, kamp, karavan ve bungalov konaklaması yapabilirsiniz. Denize sıfır olan kamp yeri, yemyeşil bir bahçeye sahip olmasından dolayı ferahtır.

Assos Apollon Karavan Camping Bungalov olanakları arasında otopark, kablosuz internet erişimi, akşam yemeği ve sabah kahvaltısı hizmeti, elektrik, sıcak su, çay bahçesi, tuvalet, duş bulunmaktadır.

İletişim: 0 (536) 251 82 44

Haritada görüntüle

Gizem Camping

Assos Kamp Alanları: Gizem Camping
https://www.instagram.com/gizemcamping/

Assos’ta bulunan Kadırga Koyu’nda hizmet veren Gizem Camping, daha öncesinde Gözde Camping olarak hizmet vermekteydi. İster kendi çadırınızla, isterseniz de kamp yerinden kiralayabilecek olduğunuz yataklı çadırlarla kamp yapabilirsiniz.

Denize sıfır keyifli bir kamp imkanı sunan Gizem Camping olanakları arasında çadır kamp alanı, bar, çadır kiralama hizmeti, restoran, şezlong, şemsiye, masa, yataklı çadır, sandalye, duş, tuvalet, elektrik ve su bulunmaktadır.

İletişim: 0 (537) 354 10 18

Haritada görüntüle

Kamp At Kamp Alanı

Assos Kamp Alanları: Kamp At
https://www.instagram.com/kamp_at/

Çanakkaleli Erdem, seneler boyunca gezgin olarak yaşadıktan sonra denize girmeyi en çok sevdiği Kadırga Koyu’nda Osman Abi’nin yerini devralarak 2018 senesinde işletmeye başlamıştır. Ağaç ev ve kendi çadırınızla konaklama imkanı bulunmaktadır.

Kamp yerinin deniz kenarında bulunan plaj bölümünün adı da Deniz Atı. Gündüzleri denize girebilecek olduğunuz geceleriyse bir bar ortamında takılabilecek olduğunuz yerdir. İşletme tarafından sunulan çadırları da kiralayabilirsiniz.

Kamp At Kamp Alanı olanakları arasında çadır konaklama, bungalov konaklama, bar, sahil, çadır kiralama, restoran, tuvalet, duş, masa, sandalye, iskele, şezlong, hasır şemsiye, ortak dinlenme alanları ve elektrik bulunmaktadır.

İletişim: 0 (543) 872 18 84

Haritada görüntüle

Keçi Camping

Assos Kamp Yerleri: Keçi Kamp
https://www.kecicamping.com/

Keçi Camping Kamp Alanı, Assos’ta, Kaz Dağlarının sahile bakan kısmında, zeytin ağaçlarıyla, güneşin güzellikleriyle ve denizin güzellikleriyle iç içe. Kamp severlere huzur dolu bir kamp deneyimi sunmayı vaat etmektedir.

Denize sıfır kamp alanında bungalov evlerde ya da çadırınızda konaklama yapabilirsiniz. Kamp olanakları arasında sabah kahvaltısı, akşam yemeği, elektrik, duş, tuvalet, şezlong ve hasır şemsiye, ortak yemek yeme alanı, plaj ve iskele bulunmaktadır.

İletişim: 0 (505) 338 14 08

Haritada görüntüle

Diğer Kamp Yerleri

Assos’ta bulunan kamp alanları yukarıda yazdıklarımızla sınırlı değil tabi. Aşağıda yer alan kamp alanlarını da tercih ederek masmavi deniz ve eşsiz plajlar ve mükemmel doğanın tadını sizce çıkarabilirsiniz.

 • Judith Glamping
 • Assos Kadırga Koyu Cafe & Camping
 • Öz Kamping
 • Hayal Kamp Assos
 • Marina Cafe Kamp
 • Seher Kamp
 • Hafız’ın yeri
 • Özgür Plaj Kamp
 • Gülpembe Kamping
 • Assos Rüya Kamping
 • Kamp Olive
 • Assos Yelken Kamp

Similar Posts