BodrumKamp Alanları

Bodrum Kamp Alanları – Bodrum’da Kamp Yapılacak Yerler

Türkiye’nin en popüler tatil bölgelerinden bir tanesi olan Bodrum, berrak denizi, butik restoran ve eğlence mekanları, tertemiz kumsallarıyla her yıl binlerce hem yerli hem de yabancı gezgini ağırlamaktadır.

Bodrum’un daha çok gece hayatı ve deniz tatili için tercih edilmiş olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bununla beraber bu harika tatil bölgesi her bütçeye hitap eden, doğa ile iç içe olup aynı zamanda denize de girebileceğiniz kamp alanları bulundurur.

En İyi Ücretli ve Ücretsiz Bodrum Kamp Yerleri

Bodrum, Turgutreis ve Gümüşlük’te karavan, bungalov ve çadır konaklaması yapabilecek olduğunuz ücretsiz ve ücretli kamp alanlarını bir yere getirdik. Liste halinde hazırladığımız içeriği sonuna kadar okumalısınız.

Yahşi Plajı Kamp Alanı

Bodrum Kamp Alanları - Yahşi Plajı Kamp Alanı
Yahya Karadavut

Bodrum Bitez’e yürüme mesafesinde bulunan Yahşi Plajı, ücretsiz çadır kampı atıp aynı zamanda da denizin keyfini sonuna kadar çıkarabileceğiniz yerlerden bir tanesidir. İki farklı plaj bulunmaktadır. Ücretsiz plaj yerinde çadır kampı yapabilirken ücretli plajda kamp atamıyorsunuz.

Bu iki plaj birbirlerine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bodrum plajları arasında en güzellerinden bir tanesi olan Yahşi Plajı, deniz temiziyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Hem kendi aracınızla hem de minibüslerle buraya ulaşabilirsiniz.

Elektrik, şezlong, tuvalet ve soyunma kabini gibi ihtiyaçlarınız için ücretli plaj yerini tercih edebilir günün sonunda ücretsiz plaj alanına giderek çadırınızı kurabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı plaj çevresinde bulunan market ve büfelerden karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle 

Gümüşlük Halk Plajı Kamp Alanı

Bodrum Kamp Alanları - Gümüşlük Halk Plajı Kamp Alanı
Fırat Demir

Bodrum’un en popüler tatil bölgelerinden bir tanesi olan Gümüşlük, yabancı ve yerli gezginlerin konaklama ve deniz tatili yapmış olduğu yerlerden bir tanesidir. Gümüşlük Halk Plajı, ücretsiz denize girebileceğiniz ve çadır kampı yapabileceğiniz bir yerdir.

Yalıkavak yolu üzerinde tertemiz kumsal alanları, masmavi ve taşsız deniziyle dikkatleri üzerine çeken kamp yerine kendi aracınızla ya da toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilmeniz mümkündür. Gümüşlük Halk Plajı Kamp Alanı, Bodrum çadır kurulacak ücretsiz yerler arasında bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında ücretsiz bir şekilde kullanabilecek olduğunuz hasır şemsiye, şezlong, duş ve soyunma kabinleri bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı plaja gelmeden önce temin etmenizde fayda var.

Haritada görüntüle

Türkbükü Çadır Kamping

Bodrum Kamp Alanları - Türkbükü Çadır Kamping

Bodrum Türkbükü’nde bulunan Türkbükü Çadır Kamping, sahile birkaç adımlık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Sınırlı ve az çadır kapasitesiyle konuklarına kalabalık olmayan sakin ve huzurlu bir kamp tatili sunuyor.

Gece dışarıya çıkarak gece hayatına karışmak isterseniz tesis yakın konumda eğlence mekanları da bulunmaktadır. Kamp yerine kendi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında elektrik, kablosuz internet erişimi, yeme içme servisi, ortak kullanım mutfak alanı, bulaşık yıkama yeri, bahçe alanı, tuvalet, duş, otopark alanı, buzdolabı ve çamaşır makinası bulunmaktadır.

İletişim: 05322442796

Web Sitesi: http://www.turkbukucadirkamping.com/

Haritada görüntüle

Zetaş Camping

Bodrum Kamp Alanları - Zetaş Camping
Kadir Gaznevi

Bodrum’da hayatın aktığı ve popüler bölgelerden bir tanesi olan Gümbet’te bulunan Zetaş Camping, sahile iki dakikalık yürüme uzaklığında bulunuyor. Okaliptüs ağaçlarıyla içe içe geçmiş bir alan üzerine kurulu kamp yeri, karavan ve çadır konaklaması için tercih edebilirsiniz.

Kamp yeri, Bodrum şehir merkezine yürüme uzaklığında olduğundan dolayı tüm ihtiyaçlarınızı kamp dışından da karşılayabilirsiniz. Gece hayatına karışmak için birkaç adım uzaklıkta bulunan eğlence merkezlerine gidebilirsiniz.

Hem kendi aracınızla hem de Gümbet Sahili yönüne giden şehir içi dolmuşlara binerek gidebileceğiniz kamp alanının olanakları arasında elektrik, restoran, plaj, duş yeri, soyunma kabinleri, kablosuz internet erişimi, tuvalet ve çeşme bulunmaktadır.

İletişim: 0252 319 22 31

Haritada görüntüle

Vosvos Camping & Bora Sencer Sanat Köyü

Bodrum Kamp Alanları - Vosvos Camping & Bora Sencer Sanat Köyü
https://bit.ly/3nnFcVb

Türkiye’nin ilk sanat köyü olma özelliği taşıyan Vosvos Camping & Bora Sencer Sanat Köyü, renkli ve eğlenceli bir kamp deneyimi sunuyor. Bahçesinde bulunan ağaçlık alanlarıyla doğal ve enerjik bir yapıya sahip.

Turgutreis – Gümüşlük yolu üzerinde bulunan kamp yerinin her yeri sıcak renklerle boyalı ve her köşesinde gözünüzü alamayacağınız eserler bulunmaktadır. Kamp alanına giriş yaptığınız zaman kendinizi masaldaymış gibi hissedeceksiniz. Hem kendi aracınız hem de minibüslerle ulaşabilirsiniz.

Vosvos Camping & Bora Sencer Sanat Köyü kamp olanakları arasında tuvalet, elektrik, kablosuz internet erişimi, çadır konaklama alanı, restoran, duş, kafe, bar, organik sabah kahvaltısı bulunmaktadır. Altı kilometre uzaklıkta olan Ilgınlar Plajı’na giderek denize girebilirsiniz.

İletişim: 0535 734 60 81

Instagram: https://www.instagram.com/bodrumdavosvoscafecamping/

Haritada görüntüle

Volo Camping

Bodrum Kamp Yerleri - Volo Camping
Muharrem Solgun

Turgutreis – Gümüşlük yolunun sonunda kalan Volo Camping, zeytin ağaçlarıyla dolu geniş bir arazide kamp severleri ağırlamaktadır. Bölgenin en popüler ücretli kamp alanlarından bir tanesidir. Hem kendi aracınızla hem minibüsleri hem de tesisin transfer hizmetini kullanarak kamp yerine erişebilirsiniz.

Kamp alanının kendisine ait olan havuzunda yemyeşil dağ manzarası karşısında keyif yapabilir sonrasında da şezlonglarda güneşin keyfini çıkartarak güneşlenebilirsiniz. Tesis aynı zamanda evcil hayvan dostudur.

Çadır konaklamanın yanı sıra karavan, bungalov ve lüks kabin konaklama imkanı sunan kamp yerinde doğa ile iç içe kamp yapabilirsiniz. Kahvaltı diğer öğünler, tamamıyla organik ürünlerden hazırlanmaktadır.

Volo Camping kamp olanakları arasında transfer hizmeti, duş, kablosuz internet erişimi, doğa ve su sporları aktiviteleri, elektrik, kahvaltı servisi, çadır, bungalov ve lüks kabin konaklama bulunmaktadır.

İletişim: 0542 321 86 56

İnternet Sitesi: http://www.volocamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/volocamping/

Haritada görüntüle

Ecofarm Camp & Hostel

Bodrum Kamp Yerleri - Ecofarm Camp & Hostel

Gümüşlük’te bulunan Ecofarm Camp & Hostel, narenciye ağaçlarıyla çevrili, doğayla iç içe ve kuş seslerinin eksik olmadığı bir kamp yeridir. Yerleşim yerlerinin dışında olduğundan dolayı nispeten gürültüden izole bir yerdedir.

Oda konaklama ve çadır konaklaması sunan kamp yeri, tüplü dalıştan müzikli eğlencelere, meditasyondan atölyeler, tekne gezilerden tüplü dalışa kadar birçok etkinlik yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Kamp yeri dünyanın dört tarafından pek çok gezgine ev sahipliği yapmaktadır. Kendi özel aracınızla gelebileceğiniz gibi aynı zamanda da Kadıkalesi’ne giden minibüsleri kullanarak kamp alanının hemen önünde inebilirsiniz.

Ecofarm Camp & Hostel olanakları arasında duş, tuvalet, kablosuz internet erişimi, yürüyüş parkurları, restoran, atölye çalışmaları, farklı etkinlikler, yoga alanı, çadır, hostel ve bungalov konaklama bulunmaktadır.

İletişim: 0536 229 46 74

İnternet Sitesi: https://www.bodrumecofarmkamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/bodrumecofarmkamp/

Haritada görüntüle

Çınar Kamp Alanı

Bodrum Kamp Yerleri - Çınar Kamp Alanı
Mehmet Ersoy Gündüz

Bitez bölgesinde bulunan Çınar Kamping, karavan ve çadır kampı yapabileceğiniz denize sıfır bir yerde bulunmaktadır. Durum bu şekilde olunca Çınar Kamp Alanı’nın Bodrum denize sıfır kamp alanları arasında olmasına neden olmaktadır.

Sahil kenarında olması ve merkezi bir noktada olmasından dolayı kamp severler tarafından tercih edilmektedir. Sahile yürüme mesafesinde bulunan kamp yerine özel araçlarınızla ya da toplu taşımayla ulaşabilmeniz mümkündür. Kamp alanının zemini çakıl taşlardan oluşmaktadır. Bu yüzden matsız gelmeniz önerilmez.

Çınar Kamp Alanı olanakları arasında elektrik, duş, tuvalet, sıcak su, kablosuz internet erişimi, otopark alanı, büfe ve restoran, bahçe ve dinlenme yerleri, mangal yakılabilir alanlar bulunmaktadır. Aynı zamanda restoran, manav ve tekel bayi gibi yerlere yürüme mesafesindedir.

İletişim: 0541 742 89 76 – 0530 317 89 89

Web Sitesi: http://www.cinarkamp.com/

Facebook: https://www.facebook.com/cadirkaravankampalani/

Haritada görüntüle

Ilgınlar Camping & Plaj

Bodrum Kamp Yerleri - Ilgınlar Camping & Plaj

Turgutreis kamp alanları arasında bulunan Ilgınlar Camping & Plaj, sesiz ve sakin bir kamp tatili yapmak isteyenler için vazgeçilmez olacaktır. Hem çadır konaklaması hem de deniz tatili yapmaya en uygun yerlerden birisidir.

Plaja birkaç adımlık yürüme mesafesinde bulunan kamp alanının etrafının yemyeşil ağaçlarla çevrili olması kamp atacaklar için harika bir doğa ortamı sağlamaktadır. Denizi çok az dalgalı olup, plajı temiz ve taşsızdır.

Kamp alanına kendi aracınızla gelebileceğiniz gibi Bodrum ilçe merkezinden düzenli olarak kalkan dolmuşları da kullanabilirsiniz. Tesis, sabah ve günün diğer öğünleri için yemek hizmeti sağlamaktadır.

Kamp olanakları arasında elektrik, duş, soğuk ve sıcak su, tuvalet, restoran, bar, ücretli üç öğün yemek servisi, otopark alanı, denize girilebilir alan, şemsiye, soyunma kabini, şezlong ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

İnternet Sitesi: www.bodrumbungalov.com

Facebook: https://www.facebook.com/ilginlarbeach/

Haritada görüntüle

The Camp Bodrum

Bodrum Kamp Yerleri - The Camp Bodrum
https://bit.ly/3ciPxv9

The Camp Bodrum, Dört farklı bungalov ve çadır alanlarıyla kamp deneyimi yaşayabileceğiniz kamp yerlerinden bir tanesidir. Kamp alanının etrafı ağaçlarla çevrili ve gölgeliktir. Otantik bir köy yerini andıran kamp alanında tüm yiyecekler organik.

Tekne turları, dalış, safari ve yelken eğitimleriyle bölgede bulunan diğer kamp tesislerinden ayrılmaktadır. Hem kendi aracınızla hem de toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Kadıkalesi’ne giden minibüslere binerek ulaşabilirsiniz.

The Camp Bodrum olanakları arasında mangal yapılabilir alanlar, bar, yemek yeme alanları, kahvaltı servisi, sıcak su, duş, tuvalet, elektrik, kablosuz internet erişimi ve ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

İletişim: 0542 646 08 27

İnternet Sitesi: http://www.thecamp-bodrum.com/

Instagram: https://www.instagram.com/thecampbodrum/

Haritada görüntüle

Bungalow Bodrum

Bodrum Kamp Yapılacak Yerler - Bungalow Bodrum

Yeniçiftlik – Bodrum yolu üzerinde bulunan Bungalow Bodrum, Bodrum ve çevresinde bulunan diğer kamp alanlarına göre daha minimal bir deneyim sunmaktadır. Yerleşim yerlerinden uzak, geniş bir arazi üzerine kurulu baungalovlarda konaklama yapabileceğiniz sakin ve huzurlu bir yerdir.

Doğa ile iç içe olup kaliteli bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız tercih etmelisiniz. Kamp yerinde bulunan bungalov odalar tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki ayrı konaklama biriminden oluşmaktadır. Her odada duş yeri, klima ve lavabo bulunmaktadır.

Muğla yönünden kendi aracıyla gelenler Yalıçiftlik kavşağından Yalı yönüne döndükten sonra Mumcular yolunu takip ederek kamp yerine ulaşabilirler. Bodrum tarafından gelenlerse Eski Bodrum yolunu takip etmeleri gerekmektedir. Toplu taşıma imkanı için minibüsler bulunmaktadır.

Bungalow Bodrum olanakları arasında elektrik, duş, tuvalet, kablosuz internet erişimi, yirmi dört saat resepsiyon, bahçe alanı, otopark alanı, çamaşırhane, restoran, bar, tekne gezileri, safari doğa turları, scooter ve bisiklet kiralama bulunmaktadır.

Telefon: 0532 370 82 33

İnternet Sitesi: https://www.bungalowbodrum.com/

Haritada görüntüle

Bodrum Masalı Camping Kamp Alanı

Bodrum Kamp Yapılacak Yerler - Bodrum Masalı Camping Kamp Alanı

Mandalina ağaçlarının altında, doğayla iç içe keyifli bir kamp deneyimi yaşamanıza olanak sağlayan Masalı Camping, Bodrum’un Gümüşlük bölgesinde bulunmaktadır. Çadır ve oda konaklaması yapabilirsiniz.

Kamp alanına kendi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi toplu taşımayı da kullanabilirsiniz. Toplu taşıma kullanarak kamp yerine gelmeyi düşünen kişiler Bodrum ve Gümüşlük arasında her gün çalışan minibüslere binerek ulaşabilirler.

Bodrum Masalı Camping Kamp Alanı olanakları arasında elektrik, duş, tuvalet, kablosuz internet erişimi, temiz su, ocak, lavabo, buzdolabı, mangal yakılabilir alanlar, çadır, oda ve karavan konaklama bulunmaktadır.

İletişim: 0252 394 36 37 – 0533 278 31 20 – 0538 295 10 20

İnternet sitesi: http://www.bodrummasalicamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/bodrummasalicamping/

Haritada görüntüle

Pitos Bungalows

Bodrum Kamp Yapılacak Yerler - Pitos Bungalows

Gümüşlük’te bulunan Pitos Bungalows, yemyeşil bir bahçe içerisinde dört farklı bungalov türüyle konaklama hizmeti vermektedir. Ağaç evlerden oluşan konaklama birimlerinde insana huzur veren dalga sesleriyle beraber kamp yapabilirsiniz.

Tesisin denize sıfır ve kendisine ait bir plajı bulunmaktadır. Tesisin sahip olduğu manzaraysa kesinlikle görülmesi gerekir. Çevresinde bulunan mandalina ağaçlarının altına oturarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan Pitos Bungalows, Bodrum’a 20, Gümüşlük’e 2, Turgutreis’e 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tesise aynı zamanda minibüslerle de ulaşabilirsiniz. Kendi aracıyla gelmek isteyenler için özel otopark alanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında banyo, klima, tuvalet, saç kurutma makinası, kablosuz internet erişimi, güneşlenme çimenliği, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, restoran, bar, bahçe teras, çatı bahçesi, bisiklet kiralama, su sporları, kuru temizleme, havaalanına servis, deniz kayağı ve jet ski kiralama bulunmaktadır.

İletişim: 0533 723 94 37

İnternet Sitesi: http://www.pitosbungalows.com/

Instagram: https://www.instagram.com/pitosbungalows_bodrum/

Haritada görüntüle

Begonvil Türkbükü Camping

Bodrum Kamp Yapılacak Yerler - Begonvil Türkbükü Camping

Denize oldukça yakın bir konumda bulunan Begonvil Türkbükü Camping, yemyeşil bir bahçede ister kendi çadırınızla ister tesisin kiraladığı bungalov kıl çadırlarında konaklayabileceğiniz bir kamp yeridir.

Kamp alanı, ücretsiz ve ücretli plajlara ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Toplu ulaşımı kullanarak ve kendi aracınızla kamp ulaşabilirsiniz. Özel araç sahipleri için otopark alanı bulunmaktadır.

Begonvil Türkbükü Camping olanakları arasında tuvalet, yirmi dört saat boyunca sıcak su, kablosuz internet erişimi, bahçe alanı, elektrik, ortak kullanım mutfak alanı, otopark, çadır ve bungalov kıl çadır konaklama yerleri bulunmaktadır.

İletişim: 0542 408 28 04

İnternet Sitesi: https://www.begonvilturkbuku.com/

Instagram: https://www.instagram.com/begonvilturkbuku/

Haritada görüntüle

Bodrum Kaktüs Kamp Alanı

Bodrum Kaktüs Kamp Alanı, Gümbet’te bulunmaktadır. Ücretli kamp alanı olduğundan dolayı giriş ücreti bulunmaktadır. Kamp olanakları arasında kablosuz internet erişimi, tuvalet ve otopark gibi olanaklar bulunmaktadır. Plaja yürüme mesafesindedir.

İletişim: (0252) 348 30 04

Bodrum’da ücretsiz karavan ve çadır kamp yerleri videosu için tıklayın.

Muğla’da daha fazla kamp yapılacak yer arıyorsanız eğer “Datça Kamp Alanları” ve “Marmaris Kamp Alanları”  isimli içeriklere hemen şimdi bakmalısın! Kamp yeri seçmek için gezilecek yerlere yakın yerleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Bunun için “Bodrum Gezilecek Yerler” isimli içeriğe hemen bakın!

ÜCRETLİ

ÜCRETSİZ

Türkbükü Çadır KampingYahşi Plajı Kamp Alanı
Zetaş CampingGümüşlük Halk Plajı Kamp Alanı
Vosvos Camping & Bora Sencer Sanat Köyü
Volo Camping
Ecofarm Camp & Hostel
Çınar Kamp Alanı
Ilgınlar Camping & Plaj
The Camp Bodrum
Bungalow Bodrum
Bodrum Masalı Camping Kamp Alanı
Pitos Bungalows
Begonvil Türkbükü Camping
Bodrum Kaktüs Kamp Alanı

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu