İzmir

Boheme Beach Çeşme Nasıldır? Boheme Beach Nerede?

Çeşme Ovacık Mevki’nde bulunan Boheme Beach, muhteşem denizi, rustik dekorlarıyla bohem bir ruh sergiliyor. Sade ancak Avrupai bir biçimde tasarlanmış şık dekorlarıyla konuklarına eşsiz bir deniz tatili deneyimi yaşatıyor.

Ziyaretçilerin daha şık fotoğraf çekebilmek için özel olarak fotojenik mekanlar yaratılmış durumda. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İşletmenin Instagram sayfası üzerinden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Hem çimenlik hem de beyaz kumlu kumsal alanların bulunduğu beach’te meditasyon workshoplarına katılabilirsiniz. Canlı müzik ve DJ performansları, lezzetli menü, rustik mimari ve etkileyici kokteylleriyle Boheme Beach, aradığınızı verecek.

Boheme Beach Çeşme 3

Çeşme’nin diğer plajlarında olduğu gibi deniz suyu sıcaklığı normalden daha soğuk gelebilir. Girerken az çakıllık alan olsa bile denizin devamı alabildiğine berrak, masmavisi, kum ve cam gibi tertemiz.

İletişim: 0 532 353 59 80

Instagram: https://www.instagram.com/bohemecesme/

Haritada görüntüle

Boheme Beach Çeşme 2

Boheme Beach Ne Kadar?

Çeşme Boheme Beach giriş ücreti sezondan sezona, günden güne değişiklik gösterebilir. En iyi yanıtı almak için işletmeyle iletişime geçmeniz faydalı olacaktır. Kesinlikle rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Boheme Beach Ne Zaman Açıldı?

Çeşme’de bulunan Boheme Beach, 2019 senesinin yaz sezonunda açıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu