Bolu Dağ Evleri – Abant Gölü En İyi Dağ Evler

Bolu Dağ Evleri

Bolu, nefes almak, doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenler için biçilmez bir kaftan. Her mevsim gidebileceğiniz bir yer. Kış mevsiminde bembeyaz, ilk baharda yemyeşil, sonbaharda kırmızı ve sarı renkleriyle insanı etkilemeyi başarıyor.

Bolu dağ evleri, deniz kenarında bulunan birçok tatil bölgesinin aksine, tertemiz havası ve yemyeşil doğasıyla daha sakin, sessiz ve huzurlu bir tatil yapma imkanı sağlıyor. Durum böyle olunca şehrin gürültüsünden uzak olmayı sevenlerin vazgeçilmez noktalarından birisi oluyorlar.

En İyi Abant ve Bolu Dağ Evleri

Orman içerisinde sevdikleriniz ve ailenizle güzel bir doğa tatili geçirmek için dağ evleri size çok iyi gelecek. Bolu’nun eşsiz manzarası ve doğası bungalov evlerle beraber daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri

Bolu Dağ Evleri - Abant Yeşil Ev Masal Evleri

Abant Yeşil Ev, Bolu’nun masallar diyarı olarak nitelendirilen tatil bölgesi Abant’ta bulunmaktadır. Her mevsim farklı bir güzellik sunan Masal Evler, Şirinler, Yedi Cüceler ve Pamuk Prenses temalı etkileyici bir tesis. Abant Yeşil Ev Masal Evleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

İletişim: 0 (374) 237 11 49

Instagram: https://www.instagram.com/abantyesilevmasalevleri/

Haritada görüntüle

Özcan Dağ Evi

Bolu Dağ Evleri - Özcan Dağ Evi

Ormanın içerisinde dev ağaçların arasına gizlenmiş Özcan Dağ Evi, hemen yakınında bulunan dereyi de katınca etkileyici bir yer haline geliyor. Ormanın içerisinde kısa yürüyüşler yaparak doğayla iç içe vakit geçirebilirsiniz.

İletişim: 0 536 229 53 95

Instagram: https://www.instagram.com/ozcandagevirestorantt/

Haritada görüntüle

Hindiba Doğa Evi

Bolu Dağ Evleri - Hindiba Dağ Evi

Hindiba Dağ Evi, doğanın içerisinde sakin ve sessiz birkaç gün geçirmek için oldukça iyi bir yer. Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayla bütünleşmek için tercih edebileceğiniz dağ evlerinden bir tanesi.

İlginizi Çekebilir:  Kartalkaya Kayak Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? Tüm Bilgiler

İletişim: 0 530 824 97 91

Haritada görüntüle

Sarıalan Dağ Evi ve Bungalov

Bolu Dağ Evleri - Sarıalan Dağ Evi ve Bungalov

Sarıalan Dağ Evi ve Bungalov, oksijen deposunun içerisinde yer almaktadır. Çünkü 1650 metre yükseklikte bulunmaktadır. Konaklama birimlerinin hepsi yayla ve doğa manzarası olduğundan dolayı güne farklı başlayacaksınız.

İletişim: 0 537 717 42 93

Haritada görüntüle

Similar Posts