Kamp AlanlarıMuğla

Fethiye Kamp Alanları – Fethiye Kamp Yapılacak Yerler

Fethiye, çadır kampı için birbirinden güzel sahillere ve koylar ev sahipliği yapmaktadır. Fethiye kamp alanları arasında Kabak Koyu, Günlüklü Koyu ve Kelebekler Vadisi gibi yabancı ve yerli gezginler tarafından en fazla tercih edilenleridir.

Bungalov ve çadır tatili yapmanın yanı sıra karavan sahiplerinin de konaklama yapabilecek olduğu Fethiye kamp yerleri hem ücretli hem de ücretsizdir. Tertemiz hava, masmavi deniz ve yeşilin her tonuyla sizi bekliyor.

En İyi Ücretli ve Ücretsiz Fethiye Kamp Yerleri

Fethiye’de doğa ya da deniz kamp arasında seçim yapmak yerine, ikisinin bir arada olduğu çadır ve karavan kampları yapabilmeniz mümkün. Çünkü Fethiye, yeşil doğası, koyları ve denizleri nedeniyle birçok kamçının aramış olduğunu bulabileceği bir bölgedir.

Ölüdeniz Beach Camping

Fethiye Kamp Alanları - Ölüdeniz Beach Camping
Onur Kantarcı

Ölüdeniz kamp alanları arasında bulunan Ölüdeniz Beach Camping, masmavi deniz ve yemyeşil doğayı bir araya getiriyor. Hem kendi aracınız hem de minibüslerle ulaşabilmeniz mümkün. Bölgede zabıta ve jandarma tarafından uyarılabilirsiniz.

Taş olmayan temiz kumsalda yürüyüşe çıkabilirsiniz. Kamp olanakları arasında tuvalet, duş yeri bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınız plaja yakın olan market ya da restoranlardan karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Darboğaz Koyu Kamp Alanı

Fethiye Kamp Alanları - Darboğaz Koyu Kamp Alanı
Karim Voyage Serein

Fethiye’nin en güzel koylarından birisi olan Darboğaz Koyu’nda yeşilin ve mavinin bir arada olduğu bir kamp tatili yapabilirsiniz. Araç yolu olmadığından dolayı Gemile Koyu’na aracınızı park ettikten sonra on beş dakikalık patika yolu yürümeniz gerekiyor.

Koyun denizi temiz olsa bile dibi taşlıktır. Denizin derinliği ise artmaktadır. Kamp olanakları arasında taşlık plaj, yürüyüş parkurları ve denize girilebilir alan mevcuttur. Tuvalet, duş, elektrik, soyunma kabini, restoran ve büfe gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Haritada görüntüle

Katrancı Tabiat Parkı Kamp Alanı

Fethiye Kamp Alanları - Katrancı Tabiat Parkı Kamp Alanı
Mesut Çolak

Fethiye’nin en etkileyici noktalarından biri olan Katrancı Koyu, hem kamp yapabileceğiniz hem de denize girebileceğiniz bir yer. Turkuaza çalan deniz suyuyla serinlemek isteyebilir, orman içlerine doğru yeşilin içinde kamp yapabilirsiniz.

Katrancı Koyu’nda gün boyu denize girebilir, orman içine doğru giden patikalarda yürüyüş yapabilir, piknik alanında mangalınızı yapabilirsiniz. Kamp yerine hem kendi aracınızla hem de toplu ulaşım araçlarıyla ulaşabilirsiniz.

Katrancı Koyu Kamp Alanı olanakları arasında çadır ve karavan konaklama, piknik alanı ve piknik masaları, elektrik, duş, tuvalet, çeşme, buzdolabı kiralama, soyunma kabinleri, restoran, market, kafeterya bulunmaktadır.

İnternet Sitesi: https://www.katranci.org/

Haritada görüntüle

Ölüdeniz Doğa Kamp

Fethiye Kamp Alanları - Ölüdeniz Doğa Kamp
İbrahim Güzel

Çam ve zeytin ağaçlarının arasında doğayla iç içe bir kamp yapmak istiyorsanız Ölüdeniz Doğa Kamp, sessiz ve sakin ortamıyla sizi bekliyor. “Fethiye’de nerede kamp yapılır?” sorusuna verilebilecek en iyi yanıtlardan birisidir.

Plaja 15 dakikalık uzaklıkta bulunan kamp yerinde bungalov, dağ evi ve ağaç ev konaklama imkanı da bulunmaktadır. Tekne turları, dalış, yamaç paraşütü ve safari gibi etkinliklere katılmak için işletmeden fiyat alabilirsiniz.

Ölüdeniz Doğa Kamp olanakları arasında elektrik, tuvalet, duş, saç kurutma makinası, kafe, ütü, ortak kullanım dinlenme alanı, kafe, çadır kiralama, çadır, ağaç ev ve bungalov konaklama yeri bulunmaktadır.

İletişim: +905356449662

İnternet Sitesi: http://www.oludenizdogakamp.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/oludenizdogakamp/

Haritada görüntüle

Camp Caretta Kamp Alanı

Fethiye Kamp Alanları - Camp Caretta Kamp Alanı
Esma Kum

Günlüklü Plajı’na yürüme uzaklığında olan Camp Caretta Kamp Alanı, doğayla iç içe bir tatil olanağı sağlıyor. Çünkü kamp alanın etrafı çam ormanlarıyla çevriliyken çadır alanlarının alanlarıysa portakal ağaçlarıyla süslü.

Camp Caretta Kamp Alanı olanakları arasında tuvalet, yirmi dört saat sıcak su, duş, elektrik, ortak dinlenme alanı, çadır kiralama hizmeti, masa tenisi, voleybol alanları, dart ve badminton oynanabilecek yerler bulunmaktadır. Karavan konaklama yapılabilir.

İletişim: 0532 418 09 92

Web Sitesi: http://www.campcaretta.com/

Instagram: https://www.instagram.com/campcaretta/

Haritada görüntüle

Cennet Camping Fethiye

Fethiye Çadır Kamp Alanları - Cennet Camp
https://bit.ly/3EFdusV

Adından da anlaşılacağı üzere Cennet Kamp, adeta bir cenneti andırıyor. Çünkü muhteşem bir doğa içerisinde ve denizin maviliklerini kuş bakışı görülebilen bir noktada bulunuyor. Kamp yerine araçla gelmek mümkün değildir. Kabak Koyu’ndan hareket eden teknelerle ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında tuvalet, elektrik, duş, çadır konaklama yerleri, ortak dinlenme alanları, yeme içme, yürüyüş parkurları, ortak kullanım mutfak alanı, ateş yakılabilir alan, denize yürüme mesafesi ve ortak dinlenme alanları bulunmaktadır.

İletişim: 0544 352 87 55

Facebook: https://www.facebook.com/cennettkamp/

Haritada görüntüle

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı

Fethiye Kamp Yerleri - Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı
Naz

Ormanlık içerisinde, ırmağın tam yanında bulunan Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı, izole bir çadır kampı olanağı bulunuyor. Çadır alanlarının bazıları ırmağının kenarında bulunan düzlüklere kurulurken bazıları da çardak usulü yapılmış yerlere kurulmaktadır.

Yanıklar’da bulunan Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı’nın olanakları arasında tuvalet, restoran, elektrik, sıcak su, duş, ortak kullanım mutfak, otopark, çeşme, çadır kamp alanları, ırmağa girilebilecek alanlar bulunmaktadır.

İletişim: 05357859482

Instagram: https://www.instagram.com/yesilvadidogapark/

Haritada görüntüle

Kelebekler Vadisi Kamp Alanı

Fethiye Kamp Yerleri - Kelebekler Vadisi Kamp Alanı

Sırt çantalı gezginden yerli ve yabancı turiste kadar herkesin favori yerlerinden birisi olan Kelebekler Vadisi Kamp Alanı, cennet gibi bir doğa içerisinde bulunmaktadır. Elli metre yükseklikten dökülen şelaleyi görmelisiniz.

Vadi içerisinden göz alabildiğine masmavi bir deniz ve çevresinde bulunan yemyeşil dağ ile manzara eşliğinde kamp yapabilirsiniz. Bembeyaz kumlu plajda çadır kurabilir sonrasında kendinizi denize bırakabilirsiniz.

80’den fazla kelebek türü bulunan Kelebek Vadisi’ne ulaşmak için Ölüdeniz’den kalkan teknelere binmelisiniz. Kamp alanı ücretli olsa bile duş, elektrik ve tuvalet gibi olanaklar bulunmamaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı gitmeden önce karşılamalısınız.

Haritada görüntüle

Yerdeniz Kamp Alanı

Fethiye Kamp Yerleri - Yerdeniz Kamp Alanı

Kabak Koyu’nda yer alan Yerdeniz Kamp Alanı, sahile olan on dakikalık yürüme mesafesindeki uzaklığıyla hem deniz hem de doğa tatili için biçilmiş bir kaftan. Zeytin ağaçlarıyla çevrili kamp alanının konumu sebebiyle çevrede bulunan koy ve şelalelere yürüyüş yapabilir, tekne turuna çıkabilirsiniz.

Sahile yürüme mesafesinde olan kamp yerine hem kendi aracınızla hem de minibüslerle ulaşabilirsiniz. Çadır ve bungalov konaklama imkanı sunan kamp yerinde canlı müzik grupları da sahne alabilmektedir.

Yerdeniz Kamp Alanı olanakları arasında bungalov ve çadır konaklama, açık büfe kahvaltı ve akşam yemek hizmeti, elektrik, duş, temiz su, tuvalet, yürüyüş parkurları, ücretsiz otopark alanı, bisiklet ve kano gezileri ve olta balıkçılığı bulunmaktadır.

İletişim: +905347066031

İnternet Sitesi: http://www.yerdenizkamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/yerdenizkamp/

Haritada görüntüle

Aktaş Beach Camping

Fethiye Kamp Yerleri - Aktaş Beach Camping
Burhan Sarioglu

Kızılcakaya’da bulunan Aktaş Kamp Alanı, denize sıfır konumu nedeniyle en fazla tercih edilen yerlerinden birisidir. Kamp alanı, yemyeşil ormanlık alanın ve mavinin buluştuğu etkileyici bir noktada bulunmaktadır.

Tesisin plaj kısmı biraz taşlıkken denizi ise hafif dalgalıdır. Kamp yerinin etrafında yürüyüş yapıp etrafı keşfedebilir, etkileyici manzaraların fotoğraflarını çekerek anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Tesisin Dalaman Havalimanı’ndan servis hizmeti bulunmaktadır.

Aktaş Beach Camping olanakları arasında, ücretli kahvaltı servisi, elektrik, sıcak su, duş, tuvalet, kablosuz internet erişimi, ücretli Dalaman Havalimanı transfer servisi, denize girilebilir alan, restoran ve çadır kiralama bulunmaktadır.

İletişim: +905302003730

İnternet Sitesi: http://www.faralyacamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/aktas_beach_camp

Haritada görüntüle

Kabak Valley Camping

Fethiye Çadır Kamp Alanları - Kabak Valley
Adnan Yıldız

Kabak Valley Camping, muhteşem bir doğa ve etkileyici bir koy içerisinde çadır kampı yapmanıza olanak sağlıyor. Yemyeşil ağaçların çevrelediği kamp alanında çadır ve bungalov konaklama olanağı bulunmaktadır.

Kamp alanına minibüs ve kendi aracınızla ulaşabilirsiniz. Fethiye çadır kamp alanları arasında bulunan Kabak Valley Camping’de ortak duş ve tuvalet alanları, ücretli üç öğün yemek servisi, çadır kiralama hizmeti, elektrik, kablosuz internet erişimi, büfe ve ücretsiz otopark alanı imkanı bulunmaktadır.

İletişim: +902526421027

İnternet Sitesi: http://www.kabakvalleykamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/kabakvalley/

Haritada görüntüle

Zirkon Beach Camping

Fethiye Kamp Yerleri - Zirkon Beach Camping

Fethiye ilçe merkezine yürüme mesafesinde ve denize olan sıfır konumuyla Zirkon Beach Camping, kam severler tarafından oldukça sevilmektedir. Çimen alan üzerine kurulu alanda ahşap konaklama yerleri ve çadır alanları bulunmaktadır.

Çadır kiralama hizmeti sunan kamp yerinin kendisine ait temiz kumsallı bir plajı bulunmaktadır. Bu plajda konuklarına ücretsiz şezlong ve hasır şemsiye imkanı bulunmaktadır. “Fethiye’de nerede kamp yapılır?” sorusuna en iyi yanıtlardan bir tanesi olabilir.

Zirkon Beach Camping’in olanakları arasında tuvalet, duş, ortak kullanım buzdolabı, ücretli açık büfe kahvaltı, mangal yakılabilir alan, elektrik, sıcak su, bulaşık yıkama alanı, şezlong, sahil pufları ve şemsiye bulunmaktadır.

İletişim: +905324944848

İnternet Sitesi: https://zirkonbeachcamping.business.site/

Instagram: https://www.instagram.com/zirkon_beach_camping/

Haritada görüntüle

Pusula Bungalow

Fethiye Çadır Kampları - Pusula Bungalow

50 ülke ve 200’e yakın şehri dolaşan gezgin Tunç Aksu tarafından açılmış Pusula Bungalow, çadır ve bungalov konaklama olanakları sağlıyor. Etrafı tamamıyla ağaçlık alan ile çevrili olan kamp yerinde havuza girerek serinleyebilirsiniz.

Kamp süresi boyunca Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz gezisi, ATV ve deve turları ve yamaç paraşütü gibi aktivitelere katılabilir. Kaya Köy’de bulunan kamp yerine endi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi dolmuşla da ulaşabilirsiniz.

Kendi tarlalarından toplanan ürünlerle tamamen organik serpme kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti sunan kamp alanının olanakları arasında elektrik, duş, kablosuz internet erişimi, tuvalet, sıcak su, açık havuz, piknik alanı ve piknik masalar, çatı bahçesi ve güneşlenme çimenliği bulunmaktadır.

İletişim: +905302831907

İnternet Sitesi: http://www.pusulabungalow.com/

Instagram: https://www.instagram.com/pusulabungalow/

Haritada görüntüle

Reflections Camp

Fethiye Çadır Kamp Alanları - Reflections Camp
Artem Gudyma

Kelebekler Vadisi çadır kamp alanları arasında bulunan Reflactions Camp, bölgenin en eski kamp yerlerinden bir tanesi. Kabak Koyu’nda etkileyici bir doğa içerisinde, sakin ve huzurlu kamp yapmak istiyorsanız tercih etmeniz gereken yer.

Vadiyi çevreleyen yüksek dağların arasında yer alan kamp alanı, denizden çok dağda bulunmayı sevenleri tercih ettiği yerdir. Tesiste çadır konaklama ve bungalov konaklama imkanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında çadır kiralama, elektrik, tuvalet, duş, sıcak su, resepsiyon, kahvaltı ve akşam yemeği, mutfak, kablosuz internet erişimi, çamaşır yıkama hizmeti, kamp ateş alanı, ortak yemek ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

İletişim: +902526421020

İnternet Sitesi: http://www.reflectionscamp.com/

Instagram: http://www.instagram.com/reflectionscamping/

Haritada görüntüle

Bağ Camp Kabak

Fethiye Çadır Kampları - Bağ Camp Kabak

Bağ Camp Kabak, sahip olduğu etkileyici manzarasıyla konuklarına çadır ve karavan konaklama yapma imkanı sunan yerlerden bir tanesidir. Doğayla içe içe bir yerde bulunan kamp alanı gürültüden uzak sessiz sakin bir konaklama sağlıyor.

Bağ Camp Kabak olanakları arasında çadır kiralama hizmeti, tuvalet, duş, kablosuz internet erişimi, organik tarım aktiviteleri, elektrik, ortak kullanım mutfak alanı ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

İletişim: +905325530448

İnternet Sitesi: https://bagcampkabak.com/

Instagram: https://www.instagram.com/bagcampkabak/

Haritada görüntüle

Shiva Camp

Fethiye Çadır Kampları - Shiva Camp

Kabak Koyu’nda yeşil ve mavinin muhteşem uyumunun bir arada olduğu noktada bulunan Shiva Camp, koyu panoramik görebiliyor. Çadırla konaklama yapabileceğiniz gibi aynı zamanda da ahşap evlerde de konaklama yapabilirsiniz.

Shiva Camp olanakları arasında tuvalet, elektrik, sahile yürüme mesafesi, ücretsiz otopark alanı, duş, ücretli üç öğün yemek servisi, çadır kiralama, ahşap ev konaklama ve oda konaklama bulunmaktadır.

İletişim: +902526421050

İnternet Sitesi: http://www.kabakshivacamp.com/

Instagram: http://instagram.com/shivacamp

Haritada görüntüle

Laa Caliente Delux Kabak Koyu

Fethiye Çadır Kamp Alanları - Laa Caliente Delux

Kabak Koyu’nun tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran Caliente Bungalow, çadır kampının yanı sıra bungalov konaklama imkanı da sağlıyor. Kamp yerine kendi aracınız ve minibüslerle ulaşabilmeniz mümkün.

Caliente Bungalow olanakları arasında çadır ve bungalov konaklama yeri, elektrik, kablosuz internet erişimi, tuvalet, duş, ortak kullanım alanları, bar alanı ve bungalov odalarda klima bulunmaktadır.

İletişim: +905449527374

İnternet Sitesi: https://caliente-bungalows.business.site/

Instagram: https://www.instagram.com/calientebungalowskabak/

Haritada görüntüle

Sultan Camp

Fethiye Çadır Kampları - Sultan Camp

Fethiye çadır kamp alanları arasında bulunan Sultan Camp, Kabak Koyu’nda kamp severleri ağırlıyor. Doğanın içerisinde, kabalıktan ve gürültüden uzak bir kamp deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Beş dakikalık yürüme mesafesindeki sahile inerek, masmavi Akdeniz sularında serinleyebilir, bembeyaz kumsalda güneşlenebilirsiniz. Kamp alanı çadır ve bungalov konaklama hizmeti sunmaktadır. Kendi aracınız ya da dolmuşlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sultan Camp olanakları arasında çadır ve bungalov konaklama yerleri, elektrik, kablosuz internet erişimi, duş, tuvalet, ücretli üç öğün yemek servisi, hamaklar, dinlenme alanları bulunmaktadır. Deluxe ve basic olmak üzere iki farklı bungalov konaklama türü vardır.

İletişim: +905058573271

İnternet Sitesi: http://www.sultancamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/sultan_camp/

Haritada görüntüle

Sea Valley Bungalows

Fethiye Çadır Kampları - Sea Valley Bungalows

Fethiye’de bulunan kamp yerlerinin çoğunluğu Kabak Koyu’nda bulunmaktadır. Sea Valley Bungalows’da yine bu koyda bulunmaktadır. Etrafı çam ormanlarıyla çevrili kamp alanı, konuklarına çadır ve ahşap bungalov konaklama imkanı sunmaktadır.

Kamp olanakları arasında elektrik, sıcak ve soğuk su, tuvalet, duş, kablosuz internet erişimi, açık büfe kahvaltı, denize girilebilir alan, market, dinlenme alanları, havuz, ücretsiz otopark ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

İletişim: +902526421236

İnternet Sitesi: http://www.seavalleybungalows.com/

Instagram: https://www.instagram.com/seavalley_bungalows/

Haritada görüntüle

Kabak Natural Life

Fethiye Çadır Kamp Alanları - Kabak Natural Life
Eugen Bartko

Kabak Natural Life, sahile yürüme mesafesinde, zeytin ağaçları içerisinde keyifli ambiyansıyla Kabak Koyu’nda konuklarını ağırlıyor. Kekik kokuları eşliğinde çadır ve bungalov konaklama imkanı bulunmaktadır.

Kabak Natural Life Kamp Alanı olanakları arasında Dalaman Havalimanı ve Fethiye’den doğrudan servis hizmeti, çadır ve bungalov konaklama yeri, tuvalet, duş, kablosuz internet erişimi, kahvaltı servisi, akşam yemek servisi ve ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

İletişim: +902526421185

İnternet Sitesi: http://www.kabaknaturallife.com/

Facebook: https://www.facebook.com/Kabaknaturallife

Haritada görüntüle

Ömer Eşen Tabiat Parkı Kamp Alanı

Fethiye Kamp Atılacak Yerler - Ömer Eşen Tabiat Parkı Kamp Alanı
M. R. POLAT

Günlüklü kamp yerleri arasında bulunan Ömer Eşen Tabiat Parkı, denize sıfır konumda yer aldığı gibi çevresinde de çam ormanları bulunmaktadır. Parkın içerisinde gölet alanı, oyun parkları, yürüyüş yolları ve seyir noktaları bulunmaktadır.

Kır evi konaklama hizmeti de sunan kamp alanının olanakları arasında çeşme, çay bahçesi, kır lokantası, etkinlik alanı, seyir terası, pergola, dere, orman köşkü, büfe, soyunma kabini, tuvalet, lokanta, sosyal tesisler, otopark ve iskele bulunmaktadır.

İletişim: +903122075000

İnternet Sitesi: http://omeresen.tabiat.gov.tr/

Haritada görüntüle

Günlüklü Camping

Fethiye Kamp Yapılacak Yerler - Günlüklü Camping

Geniş arazi üzerinde, çimenlik üzerinde hizmet veren kamp yeri yemyeşil çam ağaçları içerisinde hizmet veriyor. Plaj olduğu gibi kamp alanında havuzda bulunmaktadır. Çocuklu aileler tarafından tercih edilen Günlüklü Camping’de tüm olanaklar bulunmaktadır.

Çadır konaklaması yapanlar için tuvalet ve duş yerleri ortak kullanımlıdır. Bungalovlarda ise kendilerine ait banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Kameriyeler, hamak ve şezlonglar ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

Kamp olanakları arasında elektrik, tuvalet, sıcak su, duş, bungalov ve çadır konaklama alanları, yüzme havuzu, park alanı, kablosuz internet erişimi, ücretsiz plaj, restoran ve bar, VIP transfer, ortak kullanım çamaşır makinası ve buzdolabı bulunmaktadır.

İletişim: +902526336362

İnternet Sitesi: http://www.gunluklucamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/gunluklu.camp/

Haritada görüntüle

Lebi Derya Aksazlar Koyu Kamp

Fethiye ilçe merkezine kısa bir yürüyüş uzaklığında olan Aksazlar Koyu, bölgede bulunan diğer koylar kadar etkileyici. Yarımadaya benzeyen çıkıntısı boyunca yemyeşil çam ormanlarıyla insanı hayran bıraktırıyor.

Sahil kenarında yer alan Aksazlar Kamping olanakları arasında karavan ve çadır konaklama yerleri, duş, tuvalet, şemsiye, soyunma kabinleri ve şezlong, denize girilebilir alan, elektrik ve restoran bulunmaktadır.

İletişim: (0252) 614 24 22

Haritada görüntüle

Gemile Koyu

Fethiye Kamp Yapılacak Yerler - Gemile Koyu
Vlademir Shkardin

Gemile Koyu’nu diğer koylardan ayıran en önemli özelliği ise mangal yakılabilir alanların olmasıdır. Hem mangal yapıp hem de çadır kampı yapmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir yerdir.

Koyda hizmet veren işletme çadır kampı yapılmasına olanak sağlar. Kamp yapmayarak günübirlik girişlerin de yapılabildiği koyun kumsalı taşlı değil ve temiz. Denizi biraz dalgalı ve dibi taşlıktır. Çocuklu ailelerin sıkça tercih ettiği yerlerden bir tanesidir.

Gemile Koyu kamp alanı olanakları arasında tuvalet, soyunma kabinleri, duş, ücretli şemsiye ve şezlong, plaj, çadır konaklama yerleri, mangal yakılabilir alanlar, giriş ücreti, ücretli masa bulunmaktadır.

Haritada görüntüle

Mandala Camping

Fethiye Kamp Yapılacak Yerler - Mandala Camping

Mandala Camping, Kabak Koyu’nda bulunan çadır ve bungalov kamp alanıdır. Kamp yeri, bölgenin etkileyici tüm doğal zenginliklerini bünyesinde barındıran, yemyeşil, huzurlu ve sessiz bir alan içerisinde yer alıyor.

Mandala Camping olanakları arasında açık havuz, elektrik, sıcak su, duş, tuvalet, kablosuz internet erişimi, bahçe alanı, güneşlenme çimenliği, çadır ve bungalov alanları, piknik masaları bulunmaktadır.

İletişim: +905300834800

Instagram: https://www.instagram.com/mandala.camping/

Haritada görüntüle

Flamingo Beach Camping

Fethiye Kamp Yapılacak Yerler - Flamingo Beach Camping

Çalış Plajı’nda bulunan Flamingo Beach Camping, deniz sever kampçılar için oldukça uygun bir yer. Kampın kendisine ait plajı bulunmaktadır. İster kendi çadırınızla isterseniz işletmeden çadır kiralayabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında ortak kullanımlı mutfak, tekne turu, yüzme, plaj voleybolu, kamp ateş, yaz sineması aktiviteleri, buzdolabı, duş alanı, tuvalet, kablosuz internet erişimi, elektrik, masa ve sandalye, aydınlatma ve üçlü priz sıcak su olanakları bulunuyor.

İletişim: +905058049007

Haritada görüntüle

Lotus Beach Kamp Alanı

Fethiye Kamp Yerleri - Lotus Beach Kamp Alanı

Çalış plajının hemen yanında yer alan Lotus Beach Kamp Alanı, deniz tatili ve kamp tatilini bir arada yapmak isteyenler için rahatlıkla tercih edilebilir. Tesiste elektrik, tuvalet, restoran ve duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: +905523844748

Haritada görüntüle

Muğla’da daha fazla kamp yeri arıyorsanız eğer “Datça Kamp Alanları” isimli içeriği kesinlikle okumalısınız!

Ücretli

Ücretsiz

Ölüdeniz Beach CampingDarboğaz Koyu Kamp Alanı
Katrancı Tabiat Parkı Kamp Alanı
Ölüdeniz Doğa Kamp
Camp Caretta Kamp Alanı
Cennet Camping Fethiye
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı
Kelebekler Vadisi Kamp Alanı
Yerdeniz Kamp Alanı
Aktaş Beach Camping
Kabak Valley Camping
Zirkon Beach Camping
Pusula Bungalow
Reflections Camp
Bağ Camp Kabak
Shiva Camp
Laa Caliente Delux Kabak Koyu
Sultan Camp
Sea Valley Bungalows
Kabak Natural Life
Ömer Eşen Tabiat Parkı Kamp Alanı
Günlüklü Camping
Lebi Derya Aksazlar Koyu Kamp
Mandala Camping
Flamingo Beach Camping
Lotus Beach Kamp Alanı

 

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu