İzmirKamp Alanları

İzmir Kamp Alanları – İzmir’de Kamp Yapılacak Yerler Listesi

İzmir kamp alanları denildiği zaman akıllara ilk olarak deniz ve orman kampları gelmektedir. Ege Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İzmir’de birden çok kamp yeri bulunuyor. Şehrin gürültüsünden bunalanlar için çadır kampları vazgeçilmez durumda.

Eskiden çok az kişinin ilgi duyduğu kamplar, günümüzde yediden yetmişe ilgi duyuluyor. Çünkü hem tatil hem de kafa dinleme olarak algılanıyor. “İzmir’de nerede kamp yapılır?” sorusunun yanıtı içeriğin devamında yer alıyor.

En İyi Ücretli ve Ücretsiz İzmir Kamp Yerleri

İzmir kamp yapılacak yerler doğası ve güzellikleriyle insanı etkilemeyi başarıyor. Büyük bir çoğunluğu orman içinde ya da deniz kenarında olmasıyla biliniyor. Çoğu kamp alanı ücret karşılığında çadır kiralama imkanı sağlamaktadır.

Hipo Camp – Menderes

İzmir Kamping Yerleri - Hipo Camp

Haziran ve Eylül döneminde açık olan Hipo Camp’ta duş, mutfak, market ve tuvalet gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olduğunuz birden fazla imkan bulunmaktadır. Aynı zamanda kendi çadırınızda kalabileceğiniz gibi işletmeye ait çadırlarda veya bungalov evlerde konaklama yapabilirsiniz.

Hipo Camp olanakları arasında sıcak duş, karavanlar için özel deşarj ünitesi, döviz bozdurma, ücretsiz elektrik bağlantısı, market, mutfak ve yemek pişirme bölümü, yirmi dört saat boyunca güvenlik bulunmaktadır.

İletişim: 0 232 798 74 44

İnternet sitesi: https://www.hipocamp.com/

Video: https://youtu.be/Vm_Hh2R8maA

Haritada görüntüle

Karagöl Orman Kampı – Menemen

İzmir Kamp Yerleri: Karagöl Orman Kampı

Göl manzarası eşliğinde kamp yapmak istiyorsanız eğer sizin için en iyi seçim Karagöl Orman kampı olacaktır. Çadır konaklama ve karavan konaklama şeklinde seçenekleri bulunmaktadır. Tuvalet, çeşme, çocuklar için park alanı bulunmaktadır.

İletişim: 0 537 835 01 08

Video: https://youtu.be/Z1O86QWjUq8

Haritada görüntüle

Acar Camping – Foça

İzmir Kamping Yerleri: Acar Camping

Foça kamp alanları arasında bulunan Acar Camping, kamp severlerin ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla tüm imkanları sunuyor. Kamp alanında bulunan deniz ise, temizliği ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Elektrik, duş, market ve tuvalet imkanları bulunuyor.

İletişim: 0 535 770 00 75

Instagram: https://www.instagram.com/acarcamping/

Video: https://youtu.be/_S1p3xtN6k0

Haritada görüntüle

Teos Orman Kampı – Seferihisar

İzmir Kamping Yerleri: Teos Orman Kampı

Seferihisar-Sığacık kamp alanı olarak bilinen Teos Orman Kampı, mavi ve yeşilin bir arada bulunduğu kamp yerlerinden bir tanesi. İçme suyu, tuvalet, piknik alanları, elektrik ve otopark gibi olanakları bulunmaktadır.

İletişim: 0 (232) 745 12 90

Facebook: https://www.facebook.com/ozcanrestaurant

Video: https://youtu.be/1QirAt0B8Hs

Haritada görüntüle

Demircili – Urla

İzmir Çadır Kamp Alanları: Demircili Kamp Alanı

Denize karşı kamp yapmak isteyenlerin tercih etmesi gereken Demircili koyu, etkileyici bir tatil deneyimi sunuyor. Berrak deniziyle bilinen Demircili plajı içerisinde ayrılmış olan özel alanda kamp yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı tesisten karşılayabilirsiniz.

Video: https://youtu.be/Io2ThUsCj7A

Haritada görüntüle

Delikli Koy – Alaçatı

İzmir Çadır Kamp Alanları: Delikli Koy

Alaçatı’da bulunan Delikli Koy, kamp severler için oldukça etkileyici. Koyun kendine has etkileyici havasıyla günlerinizi geçirebilir ve dalgaların sesiyle huzur bulabilirsiniz. Delikli Koy, ücretsiz İzmir kamp alanları arasında bulunmaktadır.

Video: https://youtu.be/F528IRmDM4w

Haritada görüntüle

Dereköy Kamp Alanı – Kemalpaşa

İzmir Çadır Kamp Alanları: Dereköy Kamp Alanı

Kemalpaşa – Torbalı yolu üzerinde bulunan Dereköy Kamp Alanı, İzmir’in en meşhur orman kampı alanlarından bir tanesi. Sadece sırt çantanızı alarak gidebileceğiniz kamp alanında tuvalet imkanı bulunuyor. Ücretsiz bir kamp yeri olduğundan dolayı elektrik olanağı yok.

Video: https://youtu.be/min7C9_Nd5g

Haritada görüntüle

Sazlıca Plajları – Foça

İzmir Çadır Kamp Alanları: Sazlıca Plajları

Kafa tatili yapmak için bir kamp alanı arıyorsanız eğer Sazlıca Plajları sizin için en uygun yer olacaktır. Otopark alanı, büfe, restoran, elektrik, buzdolabı, mangal alanları ve giyinme odası gibi olanakları bulunmaktadır. “Foça’da nerede kamp yapılır?” sorusuna en iyi yanıt olacaktır.

Video: https://youtu.be/RiZBiB0cRFY

Haritada görüntüle

Çam Kamping – Dikili

Deniz manzarasıyla ziyaretçilerini etkilemeyi başaran Çam Kamping, ücretli İzmir kamp alanları arasında bulunmaktadır. Kendi çadırınızla gidebileceğiniz gibi aynı zamanda tesisin sunmuş olduğu çadır kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Buzdolabı, mutfak alanı, duş ve tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: 0 538 627 61 13

Instagram: https://www.instagram.com/camcampingdikili/

Video: https://youtu.be/gcJqTbzp4mQ

Haritada görüntüle

Nazarköy Kamp Alanı – Kemalpaşa

İzmir Çadır Kamp Alanları: Nazarköy Kamp Alanı

Nazarköy Kamp Alanı, Nazarköy Kanyonu içerisinde bulunmaktadır. Bir kez gidenin tekrar gitmiş olduğu bu kamp alanında yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kamp alanı bulunmuyor. Bu yüzden hazırlıklı gelmenizde fayda var.

Video: https://youtu.be/_vNeICtH-cA

Haritada görüntüle

Caravan Camping – Bergama

Karavan ve çadır konaklamaları için en iyi kamp alanları arasında bulunan Caravan Camping, samimi ve doğal atmosferiyle konuklarını mutlu etmeyi başarıyor. Denize yakın sayılabilecek olan kamp alanında apart seçenekleri de bulunuyor. Havuz, duş, elektrik ve çadır kiralama olanakları bulunuyor.

İletişim: 0 (232) 633 39 02

Haritada görüntüle

Nuri’nin Yeri – Urla

Urla kamp yerleri arasında bulunan Nuri’nin Yeri, Torasan bölgesinde bulunuyor. Kendi çadırınızla konaklayabileceğiniz gibi işletmenin kendi çadırlarını da kiralayabilirsiniz. Mutfak, tuvalet, duş, buzdolabı, mutfak alanı gibi özellikleri bulunmaktadır.

İletişim: 0535 655 16 65

Instagram: https://www.instagram.com/nurinin_yeri_urla/

Video: https://youtu.be/g6j12R6smYQ

Haritada görüntüle

Dolungaz Camping Alanı – Karaburun

Karaburun’da bulunan Dolungaz Camping Alanı, kamp alanına kadar kendi aracınızla gidebileceğiniz bir konumda bulunuyor. Çadırların kurulduğu yer deniz sınır olmasından dolayı dalgaların sesiyle huzura kavuşabilmeniz mümkün.

Video: https://youtu.be/tVPv08_kzQE

Haritada görüntüle

Ağaçaltı Kamp Yeri – Urla

Urla Gülbahçe Mahallesin’nde bulunan Ağaçaltı Kamp Yeri, etkileyici doğasıyla dikkatleri üzerine topluyor. Konaklama bölümde yer alan duş ve tuvaletleri konaklayan herkes kullanabiliyor. Elektrik imkanı da bulunmaktadır.

İletişim: 0 (232) 765 72 82

Haritada görüntüle

Deniz Çadır Kamp – Dikili

İzmir Kamp Yerleri: Deniz Çadır Kamp

Bademli Köyü’nde bulunan Deniz Çadır Kamp, denize yakın olmasıyla ve doğasıyla öne çıkıyor. Çünkü kamp alanı zeytin ve çam ağaçlarının içerisinde bulunuyor. Aynı zamanda işletme sürdürülebilir turizm odaklı bir doğa dostu işletmedir. Bisikletli konuklara ise özel indirim yapılmaktadır.

İletişim: 0 552 826 82 11

İnternet sitesi: https://www.denizkamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/denizcadirkamp/

Video: https://youtu.be/TnRmrjaGoIE

Haritada görüntüle

Kalemlik Orman Kampı – Menderes

İzmir Kamp Yerleri: Kalemlik Orman Kampı

Birden fazla konaklama olanağı sunan Kalemlik Orman Kampı, geniş bir ormanlık alanda bulunuyor. Kamp alanında ise kamp yaptığınız süre boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü imkana sahip olabiliyorsunuz. Çadır, karavan, bungalov ve prefabrik konaklama seçenekleri bulunuyor.

İletişim: 0 232 797 42 02

İnternet sitesi: https://kalemlikormankampi.com/

Instagram: https://www.instagram.com/ormankampi/

Video: https://youtu.be/DEWdHwNfMTE

Haritada görüntüle

Mona Glamping Caravan Suites – Seferihisar

İzmir Kamp Yerleri: Mona Glamping Caravan Suites

Çadır ve karavan konaklama olanaklarıyla öne çıkan Mona Glamping Caravan Suites, havaalanına yakın olması nedeniyle oldukça cazip. Kendi çadırınız yerine mevcut çadır ve karavanlarda kalmanız gerekiyor. Duş, elektrik, tuvalet, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: 0 541 814 09 14

İnternet sitesi: https://www.monacamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/mona.glamping/

Video: https://youtu.be/DktKnSpcJJ8

Haritada görüntüle

Şirinbaba Camping – Karaburun

İzmir Kamp Yerleri: Şirinbaba Camping

Karaburun kamp alanları arasında bulunan Şirinbaba Camping en fazla popülerden bir tanesi. Kamp alanında birçok ihtiyacın giderilmesi için olanaklar bulunmaktadır. Bu olanaklar arasında tuvalet, duş, buzdolabı, elektrik bulunmaktadır.

İletişim: 0 541 714 71 00

Instagram: https://www.instagram.com/sirinbabacamping/

Video: https://youtu.be/4olPGiD4REY

Haritada görüntüle

Esinti Camping – Seferihisar

Seferihisar kamp alanları arasında öne çıkanlardan bir tanesi olan Esinti Camping’e hem kendi aracınız hem belediye otobüslerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Tuvalet, piknik alanı, elektrik, duş gibi olanakları bulunmaktadır.

İletişim: 0 (537) 281 3102

Haritada görüntüle

Tanay Tabiat Parkı – Çeşme

İzmir Kamp Yerleri: Tanay Tabiat Parkı

Çeşme kamp alanları arasında bulunan Tanay Tabiat Parkı, Ilıca Plajı’na oldukça yakın. Ağaçların içerisinde doğayla içe içe bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız eğer sizin için en uygun kamp alanı olacaktır. Büfe, elektrik, duş, tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: 0 312 207 50 00

Haritada görüntüle

Garden Camping – Selçuk

İzmir Kamp Alanları: Garden Camping

Selçuk’ta bulunan Garden Camping, Efes ve Meryem Ana Kilisesi’ne oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Yalnızca çadır konaklama hizmeti olduğundan dolayı kendi çadırınızla gitmenizde fayda var. Çamaşır makinası, duş, tuvalet ve buzdolabı gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: 0 232 892 6165

Haritada görüntüle

Ürkmez Camping – Seferihisar

İzmir Kamp Alanları: Ürkmez Camping

Birden fazla konaklama olanağı sunan Ürkmez Camping, Seferihisar kamp alanları arasında bulunuyor. Çadır konaklama, karavan konaklama hizmetlerinin yanı sıra çadır kiralama ve bungalov kiralama olanakları bulunuyor. Duş, elektrik ve tuvalet ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İletişim: 0 (532) 477 6730

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/urkmezcamping/

Haritada görüntüle

Çınar Camping – Menderes

İzmir kamp alanları arasında bulunan Çınar Camping’de hem çadır hem de evde konaklama olanağı bulunuyor. Deniz kenarında bulunan kamp alanında tuvalet, duş, sıcak su, elektrik, buzdolabı ve çadır kiralama gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: 0 (232) 793 25 63

Haritada görüntüle

Üç Çınarlar Çadır Kamp – Dikili

Adını almış olduğu asırlık çınarların altında hizmet veren Üç Çınarlar Çadır Kamp, ekonomik bir tatil yapma imkanı sunuyor. Kamp alanın olanakları arasında tuvalet, büfe, otopark alanı, restoran, elektrik ve kafe bulunuyor.

İletişim: 0 532 726 83 71

Haritada görüntüle

Morkoyun Bungalov Kamp – Karaburun

İzmir Kamp Alanları: Morkoyun Bungalov Kamp

Bungalov evlerde kamp yapmak isterseniz Morkoyun Bungalov Kamp’ı ziyaret etmelisiniz. Çünkü evlerin tamamı güzel bir şekilde dizayn edilmiş durumda. Kamp alanına yakın mesafede denize girebileceğiniz özel koylar bulunmaktadır.

İletişim: 0 506 060 90 72

Instagram: https://www.instagram.com/morkoyun_kamp/

Haritada görüntüle

Gümüldür Orman Kampı – Menderes

İzmir Kamp Alanları: Gümüldür Orman Kampı

Deniz girilebilecek alan sahip olan Gümüldür Orman Kampı, özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir. Çadır konaklama ve karavan konaklama olanakları bulunmaktadır. Tuvalet, market, duş, elektrik, restoran, çadır ve karavan kiralama gibi hizmetler bulunmaktadır.

İletişim: 0 (232) 793 45 25

Haritada görüntüle

Bros Valley – Kemalpaşa

İzmir Kamp Alanları: Bros Valley

Bros Valley, yalnızca kamp alanı olarak değil çeşitli etkinliklere katılabilecek olduğunuz bir tatil mekanı olarak öne çıkmaktadır. Öğrenciler, dağcı, bisiklet ve motosiklet federasyonu üyelerine ise indirim uyguluyorlar. Tuvalet, buzdolabı, kafe, çamaşır makinası, duş ve elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: 0 537 949 27 76

Facebook: https://www.facebook.com/gokyuzukampi/

Haritada görüntüle

Altınkum’a yakın bir yerde kamp yapacaksanız “Altınkum Plajları“, Sığacık’a yakın bir yerde kamp atacaksanız “Sığacık Plajları” isimli içeriklerimizi okuyarak denize girilebilecek yerleri öğrenebilirsiniz. İzmir’e kadar gitmişken hem eğlence hem deniz tatili bir arada olsun diyorsanız “Çeşme Beachleri” isimli yazıya kesinlikle göz atmalısınız.

Sizin de İzmir kamp alanları hakkında önerileriz, görüşleriniz veya düşünceleriniz varsa eğer aşağıda yer alan yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu