Geziliste.com’u ziyaret eden her kişi kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Lütfen Kullanım Koşulları’nı ve bu koşullarda meydana gelecek değişiklikleri dikkatli bir şekilde okuyunuz ve hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız, Geziliste.com’u kullanmayınız. Geziliste.com’u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları sayfalarını okuduğunuzu, bütünü ile anladığınızı ve onayladığınızı kabul etmektesiniz.

Geziliste.com’da yer alan içerikler derlenerek oluşturulmaktadır. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında garanti verilmemektedir.

Geziliste.com’da yer alan tüm yazılar öneri içindir. Danışmanlık olarak değerlendirilmemesi gerekir. Konu ile ilgili uzmanına danışmadan herhangi bir uygulama yapılması önerilmemektedir.

Geziliste.com’da bulunan içerikler herhangi bir koşula bağlı kalmaksızın garanti vermemektedir.

Geziliste.com üzerindeki yönlendirmeler (link, banner) vasıtasıyla erişilen portallar, web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu linkler ile erişilen portallar veya web sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında Geziliste.com’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

18 yaşından küçüklerin veya kısıtlıların, Geziliste.com’u ziyaretlerinden doğan zararlar Geziliste.com’a yüklenemez. Bu sebeple, 18 yaşından küçüklerin ziyaret etmesi önerilmez.

Geziliste.com’un kullanılması sonucunda oluşabilecek maddi ve manevi problemlerden yine Geziliste.com sorumlu tutulamaz.

Bu Kullanım Koşulları’na uygun davranılmaması halinde doğan tüm zararlardan sorumlu olacak yine kullanan kişidir. Bu tür zararlardan, Geziliste.com veya siteyi hazırlayan, yönetimini gerçekleştiren, çalışmasını sağlayan kişi ve kuruluşlara hiçbir hukuki ve/veya cezai sorumluluk yüklenemez.

Geziliste.com’dan kaynaklanan ya da kaynaklanmayan herhangi bir hata ya da sorun gibi teknik problemlerden ötürü Geziliste.com’a erişimde kesintiler olabilir. Bu gibi durumların yol açabileceği zararlardan Geziliste.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Geziliste.com bu sözleşmeyi dilediği zaman kısmen ya da tamamen değiştirebilir.