Kamp AlanlarıMarmaris

Marmaris Kamp Alanları – Marmaris Kamp Yapılacak Yerler

Marmaris, turistik açıdan en popüler cazibe merkezlerinden bir tanesi. Etkileyici doğa ve deniz manzaralarıyla hem yerli hem de yabancı gezgin bakımından Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen yerlerinden bir tanesidir.

Marmaris tatilinizde doğa içerisinde kamp yaparak ya da bungalov evlerde konaklamak isterseniz eğer bu içerik tam size göre. Çünkü Marmaris, otel konaklamalarının yanı sıra glamping, çadır ve karavan konaklama olanağı da sunmaktadır. Marmaris otel fiyatları çok yüksek ve son yıllarda doğaya olan rağbetin artması sonucu kamp alanları oldukça popüler hale geldi.

En İyi Ücretli ve Ücretsiz Marmaris Kamp Yerleri

Marmaris ücretli ve ücretsiz çadır kamp alanlarının çoğunluğu denize sıfır konumda plajı bulunan yerlerden oluşmaktadır. Böylelikle hem deniz tatili yapabilir, doğa, kumsal ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

ÜCRETLİ

ÜCRETSİZ

Çatlak Beach CampingÇetibeli Orman Kampı
Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanıİnbükü Kamp Alanı
Günnücek Orman Kampıİçmeler Maliye Kampı
Club AmazonCamprail Station
Bonjuk Bay Kamping
Altınkum Camping
Evcan Camping
Ilıman Restaurant & Camping

Çetibeli Orman Kampı

Marmaris Kamp Yerleri - Çetibeli Orman Kampı
Ayla Özdemir

Denize sıfır, harika bir doğa içerisinde ücretsiz kamp yapmak imkanı sağlayan Çetibeli Orman Kampı, Marmaris’in kuzeyinde Muğla yolu üzerinde bulunuyor. Sessiz ve huzurlu tatil için tercih edebileceğiniz kamp yeri, çam ormanları arasında çadır ve karavan kampı için uygun.

Ormanlık alan içerisinde bisiklet sürmeye ve yürüyüş yapmaya uygun deniz manzaralı patikalar bulunan bölgede duş yeri, tuvalet ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklar bulunmamaktadır.

Haritada görüntüle

İnbükü Kamp Alanı

Marmaris Kamp Yerleri - İnbükü Kamp Alanı
Alparslan Ekinci

İnbükü Kamp Alanı, Marmaris’te bulunan deniz ve doğa manzaralı etkileyici yerlerden birisidir. Kamp yeri, Marmaris – Datça karayolu üzerinde, Çubucak Tabiat Parkı’na yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Çam ağaçlarıyla çevrili, deniz manzarası eşliğinde yürüyüş yapabileceğiniz, patikalarda turlayabileceğiniz İnbükü Kamp Alanı’nda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir işletme bulunmamaktadır.

Haritada görüntüle

İçmeler Maliye Kampı

Marmaris Kamp Alanları - İçmeler Maliye Kampı
Yavuz Karagöz

İçmeler Maliye Kampı, İçmeler Plajı’na yürüme mesafesinde bulunan ücretsiz bir kamp alanı. Kamp alanı daha öncesinde işletme tarafından işletiliyormuş ancak atıl bir yer olarak durmaktadır. Burayı tercih eden gezginler dilediği kadar kalıyor.

Denize sıfır olan kamp yerinde elektrik, duş ve kablosuz internet erişimi, tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınız kamp alanına yakın olan işletmelerden temin edebilirsiniz.

Haritada görüntüle

Camprail Station

Denize sıfır bir kamp yeri olan Camprail Station, Marmaris Milli Parkı’nı geçtikten sonra Albatros Marina’nın yanında bulunan ormanlık alanda kalan küçük bir yer. Şehir merkezine iki km uzaklıkta bulunuyor.

Uzun süreli kamp yapmak adına pek uygun bir yer değildir. Günübirlik çadır kampı ya da birkaç saatlik vakit geçirmek için uygun olan kamp yerinde çeşme, elektrik, tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır.

Haritada görüntüle

Çatlak Beach Camping

Marmaris Kamp Alanları - Çatlak Beach Camping

Çatlak Beach Camping, “Marmaris’te nerede çadır kurulur?” sorunuza yanıt verilecek bir kamp alanı. Çünkü Marmaris’in en güzel yerlerinden birisi olan Hisarönünde, koyun hemen kenarında yer almaktadır. Kamp alanına minibüslerle ya da kendi aracınızla ulaşabilirsiniz.

Denize kenarında olması ve etrafının tamamıyla ağaçlarla çevirili olması aileler için cazip hale gelmektedir. Sadece güneşin, denizin ve doğanın bir yerde olduğu tatil yapmak istiyorsanız eğer burayı tercih etmelisiniz.

Kamp olanakları arasında sıcak su, tuvalet, duş, elektrik, kablosuz internet erişimi, denize girilebilir alan, piknik masaları, çocuk oyun alanı, çamaşırhane, şezlong, büfe, buzdolabı, mangal için kömür hizmeti, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti.

İletişim: 0530 223 09 42

Instagram: https://www.instagram.com/catlak_beach/

Haritada görüntüle

Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı

Marmaris, yalnızca plajlarıyla değil doğal alanlarıyla da oldukça etkileyicidir. Tüm gün masmavi denizde kaldıktan sonra temiz orman havası almak ve keyifli doğa yürüyüşü yapmak istiyorsanız Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı tam size uygun.

Marmaris – Datça yolu üzerinde bulunan park alanı, sahil kenarında deniz manzarası eşliğinde hem doğada yürüyüş yapabileceğiniz hem de çadır kampı yapabileceğiniz bir yerdir. Karavan ve çadır konaklaması yapabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da dolmuşla ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları arasında karavan ve çadır kamp alanı, kır lokantası, büfe, tuvalet, lokanta, soyunma kabini, çocuk oyun alanı, duş, bulaşıkhane, iskele, kendine ait özel plaj, ve otopark alanı bulunmaktadır.

İletişim: 0545 467 02 21

Facebook: https://www.facebook.com/cubucak.camping

Haritada görüntüle

Günnücek Orman Kampı

Marmaris Kamp Alanları - Günnücek Orman Kampı

Marmaris Milli Parkı olarak bilinen Günnücek, Marmaris merkezinde, yürüyerek ulaşabileceğiniz bir yer. Etrafını yemyeşil ağaçların çevrelemiş olduğu kamp yerinde gölette bulunuyor. Eksik olmayan kuş sesleriyle birlikte kamp yapmak istiyorsanız tercih etmelisiniz.

Sahile yürüme mesafesinde olan tesiste çadır kampının yanı sıra farklı konaklama olanaklarının da bulunduğu kamp yerine on dakikalık bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz. Kendi aracıyla gelecekler için otopark yeri de bulunmaktadır.

Marmaris Milli Parkı olanakları arasında plaj, olta balıkçılığı, bisiklet ve yürüyüş parkurları, piknik masaları ve piknik alanları, çeşme, sahil, seyir noktası, etkinlik alanı, koşu parkuru, orman yolları bulunmaktadır.

İletişim: 02524136996

İnternet sitesi: http://marmaris.tabiat.gov.tr/

Haritada görüntüle

Club Amazon

Marmaris Kamp Alanları - Club Amazon

Uzunca bir süredir aynı yerinde hizmet veren Club Amazon, Bördübet’te bulunuyor. Çam ormanları arasında, yerleşim yerlerinden uzak, sessiz ve huzurlu bir kamp imkanı sağlıyor. Sadece karavan ve bungalov konaklaması yapılabilmektedir.

Yemyeşil bir bahçe içerisinde bulunan rengarenk karavanlarıyla ahşap bungalov yerleri ihtiyacınız olan doğa tatilini size sağlayacaktır. Kendi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi toplu taşıma kullanarak da ulaşabilirsiniz.

Sahil kenarında bulunan Club Amazon’da elektrik, yirmi dört saat boyunca sıcak su, kablosuz internet erişimi, üç öğün yemek servisi, denize girilebilir alan, ücretsiz otopark alanı ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

İletişim: 0252 436 91 11

İnsternet Sitesi: http://www.clubamazon.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/clubamazon

Haritada görüntüle

Bonjuk Bay Kamping

Marmaris Kamp Alanları - Bonjuk Bay Kamping

Marmaris’in kuzeyinde bulunan Çamlı bölgesinde etkileyici bir koyda yer alan Bonjuk Bay Kamping, Akdeniz ve Ege’nin birleştiği noktada, yemyeşil bir doğanın tam kalbinde çadır kampı yapabileceğiniz yerlerden birisidir.

“Marmaris’te kamp nerede yapılır?” sorusuna verilecek en iyi yanıtlardan bir tanesi olan Bonjuk Bay Kamping’te etkinlik ve yoga atölyeleri denize karşı yapılmaktadır. Kamp yerinde bungalov, çadır ve taş ev konaklama olanağı bulunmaktadır.

Sahil kenarında bulunan kamp alanında ortak kullanım mutfak alanı, yemek odası, elektrik, dinlenme odaları, duş, tuvalet, denize girilebilir alan, kablosuz internet erişimi ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

İletişim: 0537 810 27 05

İnternet Sitesi: http://www.bonjukbay.com/

Instagram: https://www.instagram.com/bonjukbay

Haritada görüntüle

Altınkum Camping

Marmaris Kamp Yerleri - Altınkum Camping

Marmaris’in Hisarönü bölgesinde yer alan Altınkum Camping, etkileyici plajı, berrak denizi ve yemeyiş doğasıyla karavan ve çadır kampı yapabileceğiniz yerlerden bir tanesidir. Denize sıfır konumu sayesinde hem deniz tatili hem de kamp olanağı sunuyor.

Altınkum Camping olanakları arasında karavan ve çadır konaklama yeri, duş, tuvalet, mutfak, ücretsiz otopark, denize girilebilir alan, ücretli buzdolabı, ücretli masa ve sandalye, çamaşır yıkama alını, çocuk oyun parkı ve restoran bulunmaktadır.

İletişim: 0533 306 30 39

İnternet Sitesi: http://www.altinkumcamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/altinkumcamping_marmaris/

Haritada görüntüle

Hisarönü Evcan Camping

Marmaris Kamp Yerleri - Hisarönü Evcan Camping

Denize sıfır, okaliptüs ağaçları arasında sessiz ve sakin bir yer de kamp atmak istiyorsanız Evcan Camping, tam size uygun. Marmaris’in Hisarönü mevkiinde bulunmaktadır. Kamp yerinde Türkiye’de nadir bir şekilde bulunan kırmızı kumluk alanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında elektrik, kablosuz internet erişimi, duş, tuvalet, bulaşıkhane, çocuk oyun parkı, çamaşırhane, yürüyüş parkurları, denize girilebilir alan, karavan ve çadır konaklama alanları, büfe, yirmi dört saat boyunca sıcak su bulunmaktadır.

İletişim: 0530 849 46 48

İnternet Sitesi: http://www.evcancamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/hisaronuevcancamping/

Haritada görüntüle

Ilıman Restaurant & Camping

Hisarönü Koyu’nda yer alan Ilıman Restaurant & Camping, denize sıfır çadır ve karavan kampı yapabileceğiniz bir yerdir. Kamp alanı bol ağaçlık ve gölgelik alanlardan oluşmaktadır. Dileyenler kumsal alanda da çadırını kurabilmektedir.

Kamp olanakları arasında restoran, karavan ve çadır konaklama yerleri, sıcak su, elektrik, duş, tuvalet, kablosuz internet erişim, plaj, şezlong, soyunma kabinleri, şemsiye, ortak kullanım mutfak alanı ve otopark alanı bulunmaktadır.

İletişim: 0252 466 62 22 – 0535 589 76 48

İnternet Sitesi: https://www.ilimanrestaurantcamping.com/

Instagram: https://www.instagram.com/ilimanrestaurantcamping/

Haritada görüntüle

Golden Key Bördübet

Marmaris Kamp Yerleri - Golden Key Bördübet

Hisarönü’nde nehir kıyısında bulunan Golden Key Bördübet, glaming (lüks butik kamp) konseptinde hizmet veriyor. Çam ormanlarının içerisinde bulunan tesis kalabalıktan uzak izole bir tatil imkanı sunuyor. Tesiste dere ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

İletişim: (0252) 436 92 30

İnternet sitesi: https://bordubet.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/goldenkeyhotels/

Haritada görüntüle

Palmira Bungalow & Camping Konaklama

Selimiye kamp alanları arasında sadece bir tane bulunuyor. Palmira Bungalow & Camping Konaklama, Selimiye manzaralı, denize sıfır ve yemyeşil bir ortam içerisinde konuklarına hizmet veriyor.

Palmira Bungalow & Camping Konaklama olanakları arasında duş, tuvalet, restoran, biri ücretli biri ücretsiz iki farklı plaj, ortak buzdolabı, yemek servisi, mutfak, ütü, restoran, otopark, elektrik, bungalov ve çadır konaklama.

İletişim: +905308726390

İnternet sitesi: https://palmirabungalows.business.site/

Instagram: https://www.instagram.com/palmiraselimiye/

Haritada görüntüle

Muğla’ya kadar gitmişken daha fazla kamp alanı keşfetmek istiyorsanız eğer “Fethiye Kamp Alanları” ve “Datça Kamp Alanları” isimli içeriklerimize hemen şimdi göz atmanız gerekiyor.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu