Olimpos Bungalow ve Ağaç Evler – En İyiler

Olimpos Bungalow ve Ağaç Evler - En İyiler

Antalya’nın Çıralı ilçesine bağlı olan Olimpos , son dönemlerde oldukça popüler bir lokasyon olmuştur. Her tarihin hem de doğanın birleştiği yer olan bu bölge yerli ve yabancı onlarca gezginin burayı tercih etmesine neden olmaktadır.

Dört tarafı yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili bir vadide kurulmuş olan Olimpos, doğayla içe içe vakit geçirmek geçin bungalow ve ağaç evlerde konaklama imkanı sunuyor. El değmemiş bu güzide bölgede zaman geçirmek ruhunuzu arındıracak.

En İyi Olimpos Bungalow ve Ağaç Evleri

İki yanı yemyeşil çam ormanları ile kampı bir vadide bulunan Olimpos, vadinin çeşitli yerlerinde bulunan eşi benzeri bulunmayan ağaç evleri ve bungalowları, etkileyici derece güzel olan denizi ve antik kent kalıntılarıyla tüm beklentileri karşılamayı başaran bir yer.

Kadir’s Tree Houses

Olimpos Ağaç Evler - Kadir’s Tree Houses

Olimpos’ta bulunan en popüler ağaç evlerden birisi olan Kadir’s Tree Houses, yaklaşık otuz sene önce kurulmuştur. İlk kurulduğu zaman elektrik bile olmayan işletme, ağaç ev konseptini sunan ilk yerlerden bir tanesi. Sahile diğer konaklama yerlerinden biraz uzak kalıyor.

Kadir’s Tree Houses, TNT’de yeryüzünün en iyi hostel’i, Washington Post tarafından görülecek en iyi yerlerden bir tanesi, Los Angeles Time tarafından ise dünyanın en cool hostellerinden birisi seçilmiştir.

İletişim: 0 242 225 2001

Haritada görüntüle

Olympos Village Doğal Yaşam Köyü Bungalow

Olimpos Ağaç Evler - Olympos Village Doğal Yaşam Köyü Bungalow

Çam ormanlarının tam içerisinde bulunan Olympos Village, konum olarak dünyaca popüler olan Olympos Plajı’na yalnızca üç km uzaklıkta bulunuyor. Denize giden yol ise çam ağaçlarının arasında çam kokusuyla geçiyor.

İlginizi Çekebilir:  Uçak Bileti Savaşları Başladı!

Bungalov villa, aile bungalov villa, patili oda ve havuz başı oda konaklama seçenekleri sunan Olympos Village, herkese mutluluk dolu bir tatil sunuyor. Olanakları arasında havuz, kablosuz internet erişimi, çamaşır makinası, klima, televizyon, restoran bulunuyor.

İletişim: 0 532 068 07 50

Haritada görüntüle

Koala Bungalows

Olimpos Bungalow - Koala Bungalows

Olimpos girişinde bulunan Koala Bungalows, kalabalığa karışmadan konaklama yapabileceğiniz, sessiz, sakin ve huzurlu bir konaklama yeridir. Doğa içerisinde huzurlu bir ağaç ev tatili geçirmek istiyorsanız tercih etmelisiniz.

Odaların önünde bulunan küçük balkonlar, akşam yıldızları izlemek için birebir. Koala Bungalows olanakları arasında havuz, kablosuz internet erişimi, restoran, bar, sigara içilmeyen odalar, duş, klima, bahçe, çocuk parkı bulunmaktadır.

İletişim: (0242) 892 10 60

Haritada görüntüle

Olimpos Türkmen Tree Houses

Olimpos Bungalow - Olimpos Türkmen Tree Houses

Türkmen Ağaç Evleri, birçok doğal güzelliğe sahip olan Olimpos vadisinde nar ve portakal ağaçlarının içerisinde bulunan bungalovlarıyla yaklaşık otuz beş senedir konuklarına doğayla iç içe konaklama imkanı sağlamaktadır.

İletişim: (0242) 892 12 49

Haritada görüntüle

Olympos Yakamoz Pansiyon Bungalow

Olimpos Bungalow - Olympos Yakamoz Pansiyon Bungalow

Şehrin gürültüsünden, beton yapılarından uzaklaşarak doğayla iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız Olympos Yakamoz Pansiyon Bungalow’u tercih edebilirsiniz. Portakal ağaçları içerisinde bulunan konaklama birimlerinde duş, klima, tuvalet ve televizyon bulunmaktadır.

İletişim: (0242) 892 11 96

Haritada görüntüle

Olimpos Salinas Wooden Houses

Olimpos Bungalow - Olimpos Salinas Wooden Houses

Olimpos Salinas Wooden Houses, doğanın içerisinde kentlerin kalabalığı ve gürültüsünden uzak bir konaklama imkanı sağlıyor. Olanakları arasında disko bar, olimpik yüzme havuzu, klima, doğa yürüyüşü, kum sahada voleybol ve tavla turnuvaları bulunmaktadır.

İletişim: (0242) 892 10 10

Haritada görüntüle

Olympos Sheriff Pansiyon

Olimpos Bungalow - Olympos Sheriff Pansiyon

Doğayla iç içe zaman geçirip tarihi yerleri de keşfetmek isteyenler için vazgeçilmez bir bungalov konaklama yeri olan Olympos Sheriff Pansiyon, portakal ve nar ağaçlarının kucakladığı bir yerde hizmet vermektedir.

İletişim: 0533 973 14 01

Haritada görüntüle

Similar Posts