Sapanca’da En İyi Bungalov Evler – Tavsiyeler

Sapanca Bungalov – Sapanca’da En İyi Bungalov Evleri

Göl kenarında huzur dolu vakit geçirmekten, farklı mutfak kültürlerine özgü lezzetleri tatmaktan, doğayı keşfetmekten, doğayla iç içe olmaktan hoşlanıyorsanız, Sapanca bungalov evleri sizin için en iyi tercih olacaktır.

İstanbul’a yakın, hafta sonu gidilebilecek uzaklıkta olan orman içerisindeki bu ahşap villa tipi kulübeler hem romantik çiftlerin, hem arkadaş gruplarının hem de çocuklu ailelerin bir numaralı tercihi durumuna geldi.

En İyi Sapanca Bungalov Evleri

İçerisinde mutfak da olan bu evlerde kendi yapacağınız lezzetli yemekleri yeme imkanınızın da oluşu doğanın tam merkezinde eğlenceli ve huzurlu tatil yapma imkanı sağlıyor. Dört mevsim tatil yapılacak bu ağaç evler evlilik teklifi ve balayı içinde tercih edilmektedir.

Sapanca Dağdibi Bungalov

Sapanca Bungalov - Sapanca Dağdibi Bungalov

Sapanca şehir merkezine on beş dakika uzaklıkta, ormanın içerisinde konumlandırılmış bungalov evler aynı zamanda Sapanca Gölü manzarası seyredebileceğiniz balkonları bulunmaktadır. Dağdibi Bungalov evlerde en fazla dört kişiye kadar konaklayabilirsiniz.

Evlerin içerisinde mutfak da bulunduğundan dolayı yemeklerinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Belirli bir ücret karşılığında kahvaltı servisinden faydalanabilirsiniz. Fiyatlar için tesisle iletişime geçmenizde fayda var.

İletişim: 0 (264) 582 57 58

Haritada görüntüle

Sasa Harmanlık Hotel & Restaurant

Sapanca Bungalov - Sasa Harmanlık Hotel & Restaurant

Sapanca Gölü kıyısında, doğa ve göl ile içe konaklama hizmeti sunan Sasa Harmanlık Hotel & Restaurant’de dört farklı konaklama biçimi bulunmaktadır. Gurme lezzetler sunan restoranı da oldukça başarılı.

Tesisteki konaklama birimleri dört adet göl manzaralı serender, üç adet bahçe manzaralı oda, iki adet göl manzaralı deluxe oda ve bir adet jakuzili ve şömineli premium oda olmak üzere on adettir. Göl etrafında yürüyüş, bisiklet sürme, tekne gezisi ve yürüyüş gibi imkanlar bulunmaktadır.

İletişim: 0 (530) 395 00 67

Haritada görüntüle

Sapanca Çağlayan Bungalov

Sapanca Bungalov - Sapanca Çağlayan Bungalov

İstanbuldere bölgesinde bulunan Sapanca Çağlayan Bungalov, izole bir ortamda doğa ile baş başa daha sakin ve huzurlu tatil imkanı sağlıyor. En fazla tercih edilen tesislerden birisi olmasının nedeniyse muhteşem bir doğa içerisinde olması.

Sapanca Çağlayan Bungalov’da bulunan ağaç evlerin bahçesi etrafı dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde çevrilmiş olduğundan dolayı misafirlerine izole bir ortam sunuyor. Bungalov evlerin önünde her eve özel yüzme havuzu da bulunuyor.

İletişim: 0 (532) 608 73 14

Haritada görüntüle

Sapanca Hobbit House

Sapanca Bungalov - Sapanca Hobbit House

Yüzüklerin Efendisi filminin sevilen karakterlerinin evleri olan Hobbit evlerde konaklamak istiyorsanız tam sizlik. Sapanca Gölü manzarası eşliğinde konaklama imkanı sunan evler aynı zamanda çok fotojenik.

İletişim: 0 (553) 380 18 93

Haritada görüntüle

Sapanca Kıyı Bungalov Evler

Sapanca Bungalov - Sapanca Kıyı Bungalov Evler

Sapanca bölgesinde bulunan birçok bungalov ev bulunmakta. Bunlardan birisi olan Sapanca Kıyı Bungalov Evler, göle sıfır konumda yer veriyor. Modern ağaç evlerde konaklamak isterseniz eğer burayı tercih edebilirsiniz.

İletişim: 0 (530) 870 30 54

Haritada görüntüle

Babil Bungalow Boutique Hotel

Sapanca Bungalov - Babil Bungalow Boutique Hotel

Bir yanı Sapanca Gölü, diğer yanı dağ manzarasına sahip Babil Bungalow Boutique Hotel, Maşukiye bölgesinde bulunuyor. Modernliğin doğallıkla buluştuğu bungalov ağaç evlerde konaklamak isteyeceksiniz.

İletişim: 0 (538) 217 41 41

Haritada görüntüle

Heinz Restaurant & Bungalov

Sapanca Bungalov - Heinz Restaurant & Bungalov

Sapanca Bölgesi’nde bulunan bungalov ahşap evlerin arasında en fazla tercih edilenlerden birisi olan Heinz Restaurant & Bungalov diğerlerinden ayrışıyor. Burayı tercih edenler eşsiz lezzetlerin tadına bakmak için geliyor. Çerkez kahvaltısı, ev yapımı doğal Çerkez peyniri, ev mantısı ve kaşarlı kiremitte mantarı çok seviliyor.

İletişim: 0 (531) 210 73 89

Haritada görüntüle

Sapanca Göldibi Bungalov

Sapanca Bungalov - Sapanca Göldibi Bungalov

Ağaçların arasında bulunan bungalov evlerin vermiş olduğu huzur su götürmez bir gerçek. Ancak bu ağaç evler deniz ve göl kenarında olduğu zaman verdiği huzur kat kat artıyor. 12 bungalov ile hizmet veren Sapanca Göldibi Bungalov, göle sıfır konumda bulunuyor.

İletişim: 0 (264) 582 00 01

Haritada görüntüle

Sapanca Villa Bungalov

Sapanca Bungalov - Sapanca Villa Bungalov

Her mevsim konaklama imkanı sağlan bungalov evler, şömineli oldukları zaman daha seviliyor. Hem romantik ortam oluşturduğu gibi hem de doğayla iç içeymiş hissini daha fazla arttırıyor. Sapanca Villa Bungalov’da özel taşlardan tasarlanmış şömineye sahip.

İletişim: 0 (553) 012 95 37

Haritada görüntüle

Doğa Bungalov

Sapanca Bungalov - Doğa Bungalov

Doğa içerisinde izole tatil imkanı sağlayan Doğa Bungalov, lüks dekorasyonu, kendisine ait havuzu, ve şöminesi ile dikkat çekiyor. Doğa Bungalov, Sapanca bölgesinde jakuzili bungalov hizmeti vermektedir.

İletişim: 0 (545) 55 05

Sapanca MC Dark Bungalov

Sapanca Bungalov - Sapanca MC Dark Bungalov

Dekorasyonunda siyah renklerin hakim olduğu Sapanca MC Dark Bungalov, bölgede bulunan diğer ağaç evlere göre daha şık ve lüks bir konaklama imkanı bulunuyor. Evlerin önünde veranda, oturma grubu ve barbekü bulunuyor.

İletişim: 0 (286) 310 15 55

Haritada görüntüle

Sapanca Köy Bungalov

Sapanca Bungalov - Sapanca Köy Bungalov

Sapanca’ya on dakika uzaklıkta bulunan Yanıkköy mevkiinde yer alan Sapanca Köy Bungalov, her sabah kendi bahçelerinden organik meyve ve sebzelerin sunulduğu kahvaltıyla öne çıkıyor. Tesiste altı adet bungalov bulunmaktadır.

İletişim: 0 (542) 242 51 54

Haritada görüntüle

Sapanca Sahil Bungalow Evler

Sapanca Bungalov - Sapanca Sahil Bungalov Evler

Sapanca Gölü’ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Sapanca Sahil Bungalov Evler, sahil kenarlarına da çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir. Doğa ve yeşilliklere bütünleşen evler tercihinize göre dizayn edilebilmektedir.

İletişim: 0 (552) 490 97 87

Haritada görüntüle

Natürköy Bungalov Evler

Sapanca Bungalov - Natürköy Bungalov Evler

Butik otel tarzını yansıtan, isteğinize göre dizayn edilmiş standart evleri ve deluxe evleriyle öne çıkan Natürköy Bungalov Evler, Sapanca’da bulunmaktadır. Doğayla baş başa kalmak, şöminenin keyfini çıkaracağınız bir tesis.

İletişim: 0 (264) 310 10 60

Haritada görüntüle