İstanbulKamp Alanları

Şile Kamp Alanları – Şile’de Kamp Yapılacak Yerler Listesi

İstanbul’un Batı Karadeniz kıyısında bulunan Şile, turistik ve tarihi özellikleriyle birçok yerli ve yabancı gezgini ağırlıyor. İstanbul’un Karadeniz’e açılan kapısı niteliğinde olan Şile’de kamp yapılacak yerlerin sayısı da oldukça fazla.

İstanbul’a oldukça yakın olan Şile, İstanbul’dan kaçamayan kamp severler için uygun olacaktır. Hem deniz havası almak, hem doğada vakit geçirmek hem de huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız uygun fiyatlı Şile otelleri gibi Şile’deki kamp seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

En İyi Ücretli ve Ücretsiz Şile Kamp Alanları

Şile’de kamp yerleri sahil boyunca uzanıyor denilebilir. Burada yer alan her plaj ve yeşil alan kamp olma potansiyeline sahip. Şile ücretli ve ücretsiz kamp alanları ile senin için en uygun olan çadır tatilini seçebilirsin.

Kilimli Koyu Kamp Alanı

Şile Kamp Alanları - Kilimli Koyu Kamp Alanı
Ulufer ÇELEBİ

Şile merkeze kırk beş km uzaklıkta bulunan Kilimli Koyu, eşsiz manzarası ve harika doğasıyla kamp yapmayı sevenlerin uğrak noktası konumunda. İstanbul’dan Ağva otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmekte olan bölgeye kendi aracınızla da ulaşabilirsiniz.

Hem ücretsiz hem de ücretli kamp alanlarının bulunduğu Kilimli Koyun, yeşil, sakin ve ferah ortamıyla dikkat çekmektedir. Dalga sesleri ve kuş sesleri eşliğinde manzaraya karşı kamp yapmak oldukça huzur dolu.

Kamp olanakları arasında karavan ve çadır kamp alanı, denize girilebilir alan ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Elektrik, çeşme ve tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı sahile yakın olan işletmelerde karşılayabilirsiniz. İçecek ve yiyecek ihtiyaçlarınızı gitmeden önce temin etmenizde fayda var.

Haritada görüntüle

Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

Şile Kamp Alanları - Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı
Fantina Belmando

Şile’nin etkileyici köylerinden bir tanesi olan Hacıllı’da bulunan Hacıllı Şelalesi, doğası ve havasıyla kamp severlerin uğrak noktası konumunda. Hacıllı köyünden itibaren geniş bir alanda kamp yapma olanağı sağlayan bölge hem kamp hem de çadır kampı için oldukça uygun imkanlar sunmakta.

Temiz havasıyla ve doğasıyla oldukça dikkat çekici bir nokta olan Hacıllı köyü ve çevresi doğada sakin bir şekilde kafa dinlemek isteyenlerin uğrak noktası. Çevrede bulunan diğer güzelliklerse görülmeye değer.

Kamp alanında yürüyüş parkurları, çadır ve karavan kamp alanı, kontrollü ateş yıkabilir alanlar bulunmaktadır. Herhangi bir tesis olmadığından dolayı tuvalet, çeşme, elektrik ve duş gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı gitmeden önce karşılamalısınız.

Haritada görüntüle

Karacaköy Plajı Kamp Alanı

Şile Kamp Alanları - Karacaköy Plajı Kamp Alanı
Turan AYKAÇ

Hem kamp için hem deniz tatili için oldukça uygun fırsatların bulunduğu Karacaköy Plajı Kamp Alanı’na özel aracınız ulaşabilirsiniz. Sahile yürüme uzaklığında olan bölge yeşillikler içerisinde etkileyici bir manzaraya sahip.

Köy içerisinde bulanan gölette de kamp kurabilir ya da yürüyüş yapabilirsiniz. Plaj, hem çadır hem de karavan kampına olanak sağladığından dolayı kamp severler tarafından sevilerek tercih edilmektedir.

Kamp olanakları arasında yürüyüş parkurları, çadır ve karavan kamp alanı, kontrollü ateş yakılabilir alanlar bulunmaktadır. Elektrik, çeşme ve tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı köy merkezinden karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Esenceli Köyü Kamp Alanı

Şile Kamp Alanları - Esenceli Köyü Kamp Alanı
Yasin Songur

Ömerli Barajı çevresinde yer alan Esenceli Köyü Kamp Alanı, yeşilin ve mavinin aynı noktada buluştuğu bir yer. Sakin ve huzurlu ortamıyla doğaseverler tarafından sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Hem karavan hem de çadır kampına olanak sunan bölgede doğa ile iç içe sakin vakit geçirmek insanın ruhunu dinlendiriyor. Herhangi bir tesis ya da işletme olmadığından dolayı hazırlıklı gitmekte fayda var.

Haritada görüntüle

Darlık Barajı Kamp Alanı

Şile Kamp Alanlari - Darlık Barajı Kamp Alanı
Serkan Dere

Darlık Barajı Kamp Alanı, Şile bölgesinin önemli ücretsiz kamp yerlerinden bir tanesi olarak biliniyor. Şile merkeze otuz yedi km uzaklıkta bulunan baraja ulaşım özel araçlarla sağlanabilmektedir.

Yeşil ve mavinin buluştuğu kamp yerinde olta balıkçılığı faaliyetleri de yapılabilmektedir. Bol oksijenli olan kamp yeri, hem karavan hem de çadır konaklama imkanı sağlıyor. Herhangi bir tesis bulunmamaktadır.

Kamp olanakları arasında karavan ve çadır kamp alanı, olta balıkçılığı, yürüyüş parkurları, kontrollü ateş yakılabilir alanlar bulunmaktadır. İşletme ya da tesis olmadığından dolayı elektrik, çeşme, duş, tuvalet, yiyecek ve içecek olanakları bulunmamaktadır.

Haritada görüntüle

Karakiraz Köyü Kamp Alanı

Şile’de bulunan Karakiraz Köyü etrafı ormanlarla çevrili bir nokta bulunuyor. Kampçılık ve doğa aktiviteleri için tercih edilebilecek köye özel araçlar ulaşım sağlanabiliyor. Kurna plajına yakın bir konumda bulunuyor.

Hem çadır hem de karavan kamp adına oldukça uygun alanlar barındıran kamp alanında kampçılar için herhangi bir tesis bulunmuyor. Kurna plajında bulunan tesislerden faydalanabilirsiniz. Bu yüzden hazırlıklı gitmenizde fayda var.

Kamp olanakları arasında karavan ve çadır kamp yerleri, yürüyüş parkurları, mangal ve ateş yapılabilir alanlar, denize girilebilir alanlar bulunmaktadır. Elektrik, çeşme ve tuvalet gibi imkanlar ise bulunmuyor. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı köyde bulunan işletmelerden temin edebilirsiniz.

Bıçkıdere Köyü Kamp Alanı

Ömerli Barajı yakınlarında yer alan Bıçkıdere Köyü Kamp Alanı, doğal güzellikleri ve akan dereleriyle ilgi çekmeyi başarıyor. Kampçılık faaliyetleri içinde uygun olan köye ulaşım özel araçlara sağlanabiliyor.

Doğa ile iç içe vakit geçirmek, çadır kampı ya da karavan kampı yapmak sizin mental olarak yenilenmenize yardımcı olacaktır. Harika manzaralar eşliğinde yürüyüş yapmak istiyorsanız eğer burayı tercih etmelisiniz.

Kamp olanakları arasında yürüyüş parkurları, karavan ve çadır kamp alanı, kontrollü ateş yakılabilir alanlar bulunmaktadır. Çeşme, elektrik ve tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı köy merkezinden karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Sofular Plajı Kamp Alanı

Şile Kamp Yapılacak Yerler - Sofular Plajı Kamp Alanı
Burak Hazma

Deniz tatili için en fazla tercih edilen noktalardan birisi olan Sofular Kamp Alanı’na hem özel araçlarla hem de toplu taşımayla ulaşım sağlanabilmektedir. Bölgede hem kamp alanı, hem mesire alanı hem de plaj bulunmaktadır.

Denize girmek isteyenler plajı kullanırken kamp kurmak isteyenler daha sakin noktalarda doğa ile iç içe deniz manzarası eşliğinde çadır tatili deneyimi yaşamaktadır. Hem karavan hem de çadır kampına imkan sağlayan bölge doğaseverleri kendisine çekiyor.

Kamp olanakları arasında yürüyüş parkurları, denize girilebilir alan, karavan ve çadır kamp alanı bulunmaktadır. Çeşme, tuvalet ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı plaja yakın olan işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Akçakese Kamp Alanı

Şile Kamp Yapılacak Yerler - Akçakese Kamp Alanı
Rahman Yartaş

Sahile yürüme mesafesinde olan Akçakese Kamp Alanı, etkileyici doğası ve eşsiz manzarasıyla kamp severlerin en uğrak noktalarından bir tanesi konumunda yer alıyor. Şile merkezine on altı kilometre uzaklıkta bulunan kamp yerine ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır.

Kamp alanında hem karavan kampı hem de çadır kampı için oldukça uygun alanlar yer almaktadır. Denizin tam kıyısında masmavi manzaraya karşı huzurlu kamp imkanı sağlayan Akçakese’de etkileyici yürüyüş rotaları da bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında karavan ve çadır kamp alanı, kontrollü ateş yakılabilir alanlar, yürüyüş parkurları, denize yürüme mesafesi bulunmaktadır. Elektrik, tuvalet ve çeşme gibi ihtiyaçlarınızı köy merkezinden karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Kabakoz Kamp Alanı

Şile Kamp Alanları - Kabakoz Kamp Alanı
Bilal Agır

Yemyeşil orman ve masmavi denizin bir arada bulunduğu Kabakoz Kamp Alanı’nda karavan ve çadır konaklaması yapabilirsiniz. Doğanın sakinliğini ve denizin huzurunu bir arada yaşamak istiyorsanız tercih etmelisiniz.

Kamp olanakları arasında yürüyüş parkurları, kontrollü ateş yakılabilir alanlar, karavan ve çadır kamp alanı ve denize yürüme mesafesi bulunmaktadır. Elektrik, çeşme ve tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı çevrede bulunan işletmelerden ve köyden karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Eşek Adası Kamp Alanı

Şile kumsalının bittiği yerde bulunan Eşek Adası Kamp Alanı’nın her yanı deniz manzarasıdır. Deniz tatili yapmak isteyen kamp severler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Kamp alanına giriş ücretsizdir.

Sahil kenarında bulunan kamp alanının imkanları arasında karavan ve çadır kamp alanı, denize girilebilir alan ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Çeşme, elektrik ve tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı plaja yakın olan işletme ve tesislerden karşılayabilirsiniz.

Ömerli Barajı Kamp Alanı

Şile Kamp Yapılacak Yerler - Ömerli Barajı Kamp Alanı
Romo Ist

Ömerli Barajı Kamp Alanı, devasa bir baraj üzerine kuruludur. Ejderhayı andıran görünüşü sebebiyle insanların dikkatini fazlasıyla çekmeyi başarmaktadır. Çadır ve karavan konaklaması için elverişlidir.

Masmavi baraj gölüyle beraber yemyeşil çam ormanları insanı etkilemeyi başarmaktadır. Kuş sesleriyle birlikte yürüyüş yapabilir, masmavi baraj gölünde olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Sakin ve huzur dolu kamp yapmak için tercih etmeniz gereken kamp yeridir.

Kamp olanakları arasında karavan ve çadır kamp alanı, olta balıkçılığı, yürüyüş parkurları, kontrollü ateş yakılabilir alanlar, olta balıkçılığı bulunmaktadır. Çeşme, elektrik, tuvalet ve duş imkanları bulunmamaktadır.

Haritada görüntüle

Bozhane Köyü Kamp Alanı

Bozhane Köyü Kamp Alanı, Beykoz ilçesine yakın bir konumda Bozhane Köyü’nde bulunan ücretsiz kamp yeridir. Doğa içerisinde sessiz ve sakin kamp yapmak isteyen kamp severlerin ilgi odağındadır. Bu özelliği sayesinde doğa içinde kamp deneyimi yaşamak isteyenlerin bir numaralı tercihi.

Gür ve geniş ormanlık alanlarına sahip olan kamp yerine giriş ücretsizdir. Kamp olanakları arasında karavan ve çadır konaklama, kontrollü ateş yakılabilir alanlar, olta balıkçılığı ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Bozhane Köyü Kamp Alanı’nda işletme olmadığından dolayı elektrik, tuvalet ve çeşme gibi ihtiyaçlarınızı köyden karşılayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı ise kamp alanına gitmeden ya da köyde bulunan işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

Saklı Göl Kamp Alanı

Şile merkeze oldukça yakın bir konumda olan Saklı Göl Kamp Alanı, adından da anlaşılacağı üzere saklı bir cennet gibidir. Hafta sonu kaçamakları için tercih edilen kamp yeri, hafta sonları oldukça kalabalık olabilmektedir.

Etrafı gür ormanlarla çevrili olan bölgede hem karavan kampı hem de çadır kampı yapabilirsiniz. Doğada sakin ve huzurlu kamp tatili yapmak için hafta içi günlerini tercih edebilir, manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı çevrede bulunan işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Woody Ville Kamp Alanı

Şile Kamp Yapılacak Yerleri - Woody Ville Kamp Alanı

Karadeniz’in kıyısında havası ve manzarasıyla harika bir ortamda bulunan Woody Ville Kamp Alanı’nda hem çadır hem de karavan kampı yapabilirsiniz. Ücretli kamp alanları arasında yer alan kamp yerinde çeşitli etkinliklerde düzenlenmektedir.

Deniz havası almak isteyenlerin ve İstanbul’dan uzaklaşmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği kamoo yerinde Kızılderili teması bulunmaktadır. Karavan kiralama hizmeti ve odalarda konaklama imkanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında tuvalet, ısıtma ve soğutma sistemi, duş, piknik alanları, karavan ve çadır konaklama yerleri, kablosuz internet erişimi, restoran, otopark alanı, piknik masaları ve ortak mutfak alanı bulunmaktadır.

İletişim: 0532 507 75 50

Haritada görüntüle

Green Park Camping

Şile Kamp Yerleri - Green Park Camping

Sahil kenarında bulunan Green Park Camping, çadır ve karavan kampı için oldukça uygun. Şile merkeze otuz km uzaklıkta bulunan kamp alanı, hem deniz tatili hem de kamp tatili yapmak isteyenler için biçilmez kaftan.

Denize sıfır lokasyonda bulunan kamp yeri yeşil ve mavinin bir araya geldiği yerdir. Bungalov, çadır ve karavan kiralama hizmeti de verilmektedir. Konaklama alanlarında sezonluk kiralama hizmeti de bulunmaktadır.

Green Park Kamping olanakları arasında elektrik, yirmi dört saat sıcak su, kablosuz internet erişimi, bulaşıkhane, buzdolabı, çocuk oyun alnı, soyunma kabinleri, otopark alanı, tuvalet, duş, karavan, bungalov ve çadır konaklama yeri, restoran, çamaşırhane, şezlong, şemsiye ve kafeterya bulunmaktadır.

İletişim: 0532 686 23 18

Haritada görüntüle

Ağva Seferoğulları Camping

Şile Kamp Yerleri - Ağva Seferoğulları Camping

Şile ücretli kamp alanları arasında bulunan Seferoğulları Kamping, Şile ilçe merkezine otuz km uzaklıkta bulunuyor. Ulaşım için kendi aracınızı ya da toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Kamp faaliyetlerinin yanı sıra piknik yapmak için de olanak sağlamaktadır.

Yeşil ortamda bulunan Seferoğulları Kamping’de hem çadır hem de karavan kampı rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Doğa ile iç içe olması ve İstanbul’a yakın olması nedeniyle başta çocuklu aileler olmak üzere bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Şile aile dostu kamp alanları arasında bulunmakta.

Kamp olanakları arasında elektrik, yirmi dört saat boyunca sıcak su, kablosuz internet erişimi, kafeterya, çamaşırhane, çocuk oyun alanı, tuvalet, duş, restoran, bulaşıkhane, buzdolabı, otopark alanı, çadır ve bungalov konaklama yeri bulunmaktadır.

İletişim: +905378803500

Haritada görüntüle

Gelesun Kampland Camping

Şile Kamp Yerleri - Gelesun Kampland Camping

Ağva bölgesinde bulunan Gelesun Kampland Camping, Şile merkezine otuz kilometre uzaklıkta bulunuyor. Yeşil bir alanda hizmet veren kamp yerine ulaşmak için kendi aracınızı ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Denize yakın konumda bulunan kamp yeri, hem çadır konaklama hem de karavan konaklama için uygundur. Doğada kamp yaparken Karadeniz’in serin sularında serinlemek istiyorsanız tercih etmeniz gereken bir kamp yeri.

Kamp olanakları arasında elektrik, duş, otopark alanı, yürüyüş parkurları, tuvalet, kablosuz internet erişimi, ortak kullanım mutfak alanı, bungalov kiralama hizmeti, çadır ve karavan konaklama alanı bulunmaktadır.

İletişim: +905322062274

Haritada görüntüle

Sahilköy Kamp Alanı

Geniş ormanlık alan içerisinde bulunan Sahilköy Kamp Alanı, hem çadır kampı hem de karavan kampı için tercih ediliyor. Kamp alanının haricinde piknik ve mesire alanı olarak tercih edilen bölgeye şahsi araçla ya da toplu taşımayla sağlanabilmektedir. Şile’de orman içi kamp alanları arasında bulunuyor.

Bölge doğası ve havasıyla etkileyici ve huzurlu vakitler geçirilmesine olanak sağlıyor. Yeşilin ve mavinin buluştuğu kamp yerinde hobbit ev, koza, bungalov, taş ve villa odalar gibi farklı konaklama olanakları da bulunmaktadır.

Sahilköy Kamp Alanı olanakları arasında elektrik, yirmi dört saat boyunca sıcak su, kablosuz internet erişimi, kafeterya, bulaşıkhane, buzdolabı, çocuk oyun alanı, tuvalet, duş, çamaşırhane, restoran, otopark alanı, çadır, bungalov, hobbit, taş ve villa konaklama bulunmaktadır.

Kayıp Ada Kamp Alanı

Şile Kamp Yerleri - Kayıp Ada Kamp Alanı

Şile bölgesindeki en iyi koylardan bir tanesinde bulunan Kayıp Ada Kamp Alanı, temiz plaj alanına sahiptir. Hem deniz hem de doğa tatilini kamp yaparak gerçekleştirmek istiyorsanız burası tam size uygun olacaktır.

Kayıp Ada Kamp Alanı olanakları arasında elektrik, tuvalet, duş, büfe, plaj, şezlong, otopark alanı, kahvaltı servisi, şezlong, soyunma kabinleri, şemsiye, ateş yakılabilir alanlar ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Haritada görüntüle

Camping 61 Kamp Alanı

Alacalı Kamp ve Pansiyon olarak da bilinen Camping 61, Şile ve Alacalı bölgesinde yer almaktadır. Etkileyici ve benzersiz bir kumsala sahip olan kamp yerinde pansiyon, çadır ve karavan konaklama imkanı bulunmaktadır.

Kamping 61 Kamp Alanı olanakları arasında tuvalet, duş, market, yürüyüş alanları, kablosuz internet erişimi, ortak kullanım mutfak alanı, çeşme, lokanta, yürüyüş parkurları, otopark alanı, çadır, karavan ve bungalov konaklama yerleri bulunmaktadır.

İletişim: +905076006153

Haritada görüntüle

Sabribey Camping

Şile Kamp Yerleri - Sabribey Camping

Şile bölgesindeki en iyi kamp yerlerinden bir tanesi olan Sabribey Camping, özellikle karavan ve çadır kampı yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Doğayla iç içe vakit geçirmeyi sevenlerin tercih etmesi gereken kamp yeri Kurna Plajı’na yakın bir bölgededir.

Kamp olanakları arasında denize girilebilir alan, elektrik, çeşme, tuvalet, duş, restoran, çadır konaklama yerleri, ortak kullanım mutfak alanı, otopark alanı, yürüyüş parkurları ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

İletişim: +905323483791

Haritada görüntüle

Kurfallı Plajı Kamp Alanı

Şile Kamp Yapılacak Yerler - Kurfallı Plajı Kamp Alanı
Gökhan Türkyılmaz

Kurfallı Plajı Kamp Alanı, Ağva ve Şile bölgesinde bulunan diğer kamp yerleriyle kıyaslandığı zaman daha nezih ve sakin bir kamp yeridir. Sahil kenarında olan kamp alanının arkası ormanlık alandır.

Kamp olanakları arasında yürüyüş parkurları, karavan ve çadır kamp alanı, denize girilebilir alanlar, soyunma kabinleri, tuvalet, duş, elektrik, çeşme, otopark, mangal ve ateş yakılabilir alanlar bulunmaktadır.

Haritada görüntüle

Çakır Mesire ve Kamp Alanı

Şile Kamp Yapılacak Yerler - Çakır Mesire ve Kamp Alanı

Gözlemeleriyle meşhur hale gelmiş olan Çakır Mesire ve Kamp Alanı, Şile’de kamp yapılabilecek en iyi yerlerden bir tanesidir. Kamp alanı sahile oldukça yakındır. Çadır kiralama hizmeti, karavan ve çadır konaklama olanakları bulunmaktadır.

Kamp olanakları arasında duş, çeşme, manav, ateş yakılabilir alanlar, piknik masaları, otopark alanı, ücretli şemsiye ve şezlong, tuvalet, elektrik, market, çay bahçesi, piknik alanları, yürüyüş parkurları, plaj, soyunma kabinleri, çadır ve karavan konaklama yerleri bulunmaktadır.

İletişim: 0 535 944 81 32

Haritada görüntüle

İmren Camping

Şile bölgesinde yer alan İmren Kamping, daha çok günübirlik ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmektedir. Doğasever kampçıların da tercih etti yerdir. Ağaçların altında yer alan kamp alanı, sahile yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Sahile yürüme mesafesinde olan İmren Kamping olanakları arasında duş, çeşme, mangal yakılabilir alan, denize girilebilir alan, tuvalet, elektrik, restoran, yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Sadece çadır konaklama alanı bulunmaktadır.

Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı

Sahil kenarında bulunan Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı, Şile merkeze otuz km uzaklıkta bulunmaktadır. Deniz kenarında çadır kampı ya da karavan kampı yapmak istiyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı’nda hem ücretli hem de ücretsiz kamp yapabilecek noktalar bulunmaktadır. Çadır kiralama hizmeti de sunan birçok tesis bulunmaktadır. Bu tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Haritada görüntüle

İstanbul Kamp

Şile Kamp Yerleri - İstanbul Kamp

Karadeniz kıyısında etkileyici manzaraya sahip olan İstanbul Kamp, hem çadır konaklama hem de karavan konaklama için oldukça uygun. Ağva bölgesinde yer alan kamp yerine kendi aracınızla ya da minibüslerle ulaşabilirsiniz. İstanbul Kamp, deniz kıyısında kamp yapma imkanı sunuyor.

Kamp alanında birçok sportif faaliyetler yapılabilmektedir. Voleybol, basketbol ve tenis bunlardan bazılarıdır. Masmavi deniz ve yemyeşil doğada bulunan kamp yeri, doğa sever kampçıları beklemektedir.

Kamp olanakları arasında elektrik, kablosuz internet erişimi, duş, tuvalet, atölye, plaj, restoran, ortak kullanım mutfak alanı, plaj voleybol sahası, dağcılık eğitim parkuru, şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, otopark alanı, karavan, çadır ve bungalov konaklama bulunmaktadır.

İletişim: 0532 120 04 98

Haritada görüntüle

Doğancılı Camping

2019 yılından bu yana Şile’nin muhteşem Doğancılı bölgesinde hizmet veren Doğancılı Kampı, doğanın tüm güzelliklerini sunan 4.000 metrekarelik bir alana yayılmıştır. Kendini doğanın içinde bulmak isteyenlere hitap eden Doğancılı Kampı, çam ağaçlarıyla çevrili muhteşem bir konumda bulunmaktadır. Bu kamp alanı, ihtiyaçlarınıza mükemmel bir şekilde yanıt verebilmektedir.

Doğancılı Kampı’nda konaklama seçenekleri oldukça çeşitlidir. Dilerseniz tesis tarafından sunulan konforlu çadırlarda, konforlu karavanlarda veya şirin ahşap bungalovlarda kalabilirsiniz. Ayrıca, kendi çadırınızı getirerek kişisel konfor alanınızı oluşturma özgürlüğüne sahipsiniz. Kamp alanı, duş, tuvalet, mutfak ve elektrik gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesislere sahiptir.

Doğancılı Kampı’nda lezzetli yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir restoran da bulunmaktadır. Doğa ile iç içe muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için Doğancılı Kampı, ideal bir seçenektir.

İletişim: 05331367922

Haritada Görüntüle

Kaçkar Kamp

Şile’nin Sahilköy bölgesinde yer alan Kaçkar Kamp Alanı, Şile’nin sahil kamp alanları arasında en popüler tercihlerden biridir. Şehir hayatının karmaşasından kaçarak huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyen herkes için Kaçkar Kamp Alanı, mükemmel bir seçenektir. Kendi kamp ekipmanlarınızı getirebileceğiniz gibi, tesisteki çadır ve bungalov olanaklarından da faydalanabilirsiniz.

Kaçkar Kamp Alanı, Marmara Denizi’ne karşı nefes kesici manzaralar sunar ve fotoğrafçılar için harika anlar yakalama fırsatı sunar. Tesiste, bungalovlar, Tiny House tarzı evler ve karavan kamp alanları gibi farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, tuvalet, duş, elektrik, büfe, kafe ve restoran gibi olanaklar mevcuttur.

Tesisteki etkinliklere ek ücret karşılığında katılabilir ve konforlu ve eğlenceli bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Kaçkar Kamp, beş yıldızlı bir otelde bulabileceğiniz tüm hizmet anlayışını sunar ve unutulmaz bir kamp deneyimi yaşamanızı sağlar.

İletişim: 05438236674

Haritada Görüntüle

Akkaya Kamping

Akkaya Kamp Alanı, Şile’den Kandıra bölgesine giden yolun Kabaköz köyü yakınlarında, tam 14 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bu eşsiz kamp alanını işaret eden “Ağaç Evler” tabelası, sizi kendine çeken şirin bir köşe vadeder. Hem yerel hem de uluslararası ziyaretçiler tarafından sıkça tercih edilen Akkaya Kamp Alanı, doğanın kucağında huzurlu bir mola noktası sunar. Kamp alanı, toplamda 16 adet özel ağaç kabuğu kulübesi sunar, bu kulübelerde WC ve duş gibi olanaklardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Elektrik ve televizyon gibi modern özelliklerin eksik olduğu bu kamp alanında, gün batımının tadını kuş sesleriyle birlikte çıkararak huzur dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Doğa severler için sunulan kamp olanakları arasında WC ve duş imkanları bulunmaktadır. Bu harika kamp alanını tercih ederek piknik yapma, mangal keyfi gibi aktivitelerin tadını çıkarabilir ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Kamp olanakları arasında ayrıca elektrik, duş, bulaşıkhane, ortak kullanım mutfağı, yeme içme mekanları, yürüyüş parkurları ve otopark gibi imkanlar da bulunmaktadır.

İletişim: 0216 727 70 10

Haritada Görüntüle

İstanbul ve çevresinde daha fazla kamp yeri keşfetmek için “İstanbul Kamp Alanları” başlıklı içeriğe hemen şimdi göz atın! “Kilyos Plajları” ve “Riva Plajları” içerikleri ise denize girecek yer arıyorsanız eğer kaçırmadan okumanız şart!

Şile’de Nerede Çadır Kurulur?

Şile, İstanbul’un Karadeniz kıyısında bulunan güzel bir tatil beldesidir ve çadır kurmak için uygun birçok alan sunar. Şile’de çadır kurmak istiyorsanız aşağıdaki yerleri düşünebilirsiniz:

Ağva ve Göksu Vadisi: Şile’ye bağlı olan Ağva ve Göksu Vadisi, doğal güzellikleri ve yeşil alanlarıyla çadır kurmak için popüler bir yerdir. Burada çeşitli kamp alanları bulunabilir ve bu bölgeler doğal güzellikleri ile ünlüdür.

Şile Plajları: Şile’nin sahil bölgeleri, çadır kurmak için uygun alanlar sunabilir. Özellikle Ağlayankaya Plajı ve Kızılcakese Plajı gibi yerler çadır kurmak için tercih edilebilir.

Şile Ormanları: Şile çevresinde bulunan ormanlık alanlar, doğayla iç içe bir deneyim yaşamak isteyenler için idealdir. Bu ormanlarda izin alarak çadır kurabilirsiniz.

Kamp Alanları: Şile’de bazı özel kamp alanları da bulunmaktadır. Bu kamp alanları genellikle altyapı ve güvenlik hizmetleri sunar, bu nedenle çadır kurmak için daha uygun olabilir.

Ancak çadır kurmak istediğiniz bölgeyi seçerken yerel yönetmeliklere ve izin gereksinimlerine dikkat etmeniz önemlidir. Ayrıca çevreyi koruma amacıyla yangın yapmamaya ve çöplerinizi doğru şekilde imha etmeye özen göstermelisiniz.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu