Ankara

Alacaatlı Piknik Alanları – Mangal Yapılacak Piknik Yerleri

Gökyüzü mavisi ile yeşilin birleştiği noktada unutulmaz eğlence deneyimi sağlayan Alacaatlı piknik alanları, unutulmaz bir hafta sonu deneyimi yaşatmak için piknik severleri beklemektedir. Doğayla iç içe, yeşillikler arasında piknik yapmak istiyorsanız tercih etmelisiniz.

Ankara’nın Alacaatlı bölgesinde birçok piknik ve mangal alanı bulunmaktadır. Şehir karmaşasından kaçmak, ailenizle keyifli vakit geçirmek, yemyeşil çimenler üzerinde sevdiklerinizle eğlenceli aktiviteler yapmak için piknik yapabilirsiniz.

En İyi Alacaatlı Piknik Alanları

Yediden yetmişe her insanın hafta sonlarını en yakım yemyeşil mesire alanına giderek kahvaltılarını yaptığı, öğlen vakitleri ise mangallarını yakarak değerlendirmiş olduğu su götürmez bir gerçek. Ankara’da mangal yapılacak yerler ise Alacaatlı’da bulunuyor.

Çınaraltı Piknik Alanı

Alacaatlı Piknik Alanları: Çınaraltı Piknik Alanı
Gökhan Şahin

Şehir merkezinde olup doğanın tüm güzelliklerini hissedebileceğiniz ve tekrar gelmek isteyeceğiniz eşsiz deneyim sunan Çınaraltı Piknik Alanı, piknik severlerin vazgeçilmezi arasında. Olanakları arasında ücretsiz otopark, açık ve kapalı piknik alanları, ücretsiz kablosuz internet erişimi, su, elektrik, mangal servisi, semaverde çay hizmeti bulunmaktadır.

İletişim: 0 (312) 238 17 72

İnternet sitesi: http://www.cinaraltipiknikalani.com/

Haritada görüntüle

Alacaatlı Aile Park Piknik Alanı

Alacaatlı Piknik Alanları: Alacaatlı Aile Piknik Alanı

Alacaatlı Aile Park Piknik Alanı kendisine has doğal güzellikleri, yeşilin her tonunu hissedebileceğiniz, temiz havası ve harika doğa manzarasıyla piknik severlere hizmet vermektedir. Kışlık piknik için kapalı alanları da bulunmaktadır.

Alacaatlı Aile Park Piknik Alanı’nın hizmetleri arasında eğlence için geniş alan, kışlık kapalı çardak, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz büfe, semaver çay, kesintisiniz su, ücretsiz tuvalet ve mangal servisi bulunmaktadır.

İletişim: 0 536 682 10 19

Haritada görüntüle

Doğa Park Piknik Alanı

Alacaatlı Piknik Alanları: Doğa Park Piknik Alanı

Alacaatlı’nın en etkileyici atmosferlerinden birinde akşam yemeği yiyebilir, mangal yapabilir ya da güzel bir kahvaltı yaparak güne başlayabilirsiniz. Bunları Doğa Park Piknik Alanı’nda yapabilirsiniz.

Aile piknik konsepti ile hizmet veren piknik alanın olanakları arasında kışlık kapalı çardak, büfe, semaver çay, eğlence için geniş alan, büfe, ücretsiz tuvalet, çay bahçesi ve kesintisiz su bulunmaktadır. Kendin pişir kendin ye konseptiyle hizmet veren tesiste sabahları doğal köy ürünleriyle hazırlanmış serpme kahvaltı hizmeti de bulunmaktadır.

İletişim: 0 532 610 27 64

Haritada görüntüle

Çankaya Belediyesi Alacaatlı Piknik Alanı

Alacaatlı Piknik Alanları: Çankaya Belediyesi Alacaatlı Piknik Alanı

Çankaya Belediyesi tarafından ücretsiz bir park ve piknik alanı olarak öne çıkan mesire alanında 127 adet üstü kapalı piknik masası, 46 adet seyyar piknik masası ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Büfe, tuvalet, mangal alanı, çeşme, park ve spor alanları bulunmaktadır.

Haritada görüntüle

Kavaklı Aile Piknik Alanı

Alacaatlı Piknik Alanları: Kavaklı Aile Piknik Alanı

Aile mekanı olarak hizmet veren Kavaklı Aile Piknik Alanı’ndan doğayla iç içe bir piknik deneyimi yaşayabilirsiniz. Ördekler, tavuklar, kuşlar ve doğanın sesleri rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Tuvalet, büfe, mangal servisi, meyve ağaçları, soba servisi, semaver servisi ve canlı müzik gibi olanakları bulunmaktadır.

İletişim: 0 532 465 69 78

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/KavaklikPiknik/

Haritada görüntüle

Kemer Kapı Piknik Alanı

Alacaatlı Piknik Alanları: Kemer Kapı Piknik Alanı
Özge Bayram

Dört mevsim piknik yapabileceğiniz Kemer Kapı Piknik Alanı, Alacaatlı’da bulunmaktadır. Kapalı mangal yeri, otopark alanı, çeşme, tuvalet, mangal servisi, semaver serisi, piknik masaları, canlı müzik ve soba gibi olanaklar bulunmaktadır.

İletişim: 0 532 705 15 91

İnternet sitesi: http://www.kemerkapi.com/

Haritada görüntüle

Ankara’da piknik yapılacak daha fazla yer arıyorsanız eğer “Ankara Piknik Alanları” isimli içeriği kesinlikle okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu